„Seryjny samobójca” dotarł do USA. Epstein zmarł w areszcie federalnym.


No i mamy bombę! W odróżnieniu od polskiego „seryjnego samobójcy” najczęściej działającego w piątek, ten amerykański pracuje również w weekend. Wcześnie w sobotę, w więzieniu na Manhattanie zmarł przebywający tam w areszcie Jeffrey Epstein, amerykański finansista, czekający na proces w sprawie zarzutów wykorzystywania seksualnego, organizowania sex-spotkań bardzo bogatym i wpływowym osobistościom z nieletnimi dziewczynkami i chłopcami.

Epstein został znaleziony nieprzytomny w celi w sobotę rano. Zgodnie z oświadczeniem władz więzienia [Metropolitan Correctional Center] personel nie był w stanie go ożywić, po przewiezieniu do szpitala został uznany za zmarłego.

Przetrzymywano go w Metropolitan Correctional Center na Manhattanie w specjalnej jednostce mieszkalnej więzienia, mocno zabezpieczonej części obiektu, oddzielającej szczególnie ważnych więźniów od pozostały przetrzymywanych osób. W celach tej jednostki do niedawna przetrzymywany był Joaquín „El Chapo” Guzman, Meksykanin, szef kartelu narkotykowego Sinaloa, jednej z najpotężniejszych organizacji przestępczych w Meksyku od końca XX wieku.

Poniżej artykuł „Ślepej Mańki”, blokera z USA, napisany tuż przed „samobójczą” śmiercią Jeffreya Epsteina.

Waldemar Glodek, PCO / 2019.08.11.

Metropolitan Correctional Center na Manhattanie. Fot. za New York Daily News.

Dla kogo pracował Epstein? widziane z USA

Parę dni temu dowiedzieliśmy się, że proces Epsteina rozpocznie się dopiero najwcześniej za rok, gdyż jak oświadczyli jego adwokaci, że muszą się zapoznać z oskarżeniami, które obejmują około miliona stron dokumentów. Decyzja sądu nie jest jeszcze znana.

W 2008 roku ówczesny prokurator federalny Florydy Alex Acosta zawarł ugodę z szefem zespołu adwokackiego Epsteina, Alanem Dersovitzem, że Epstein w zasadzie za swe czyny pedofilskie nie poniesie żadnej kary, jedyną katorgą jaka miała go spotkać, to przychodzenie do luksusowej celi na noc. Acosta tłumaczył to tym, że mu powiedziano iż Epstein pracuje dla wywiadu. Rozwśczeczyło to tylko Amerykanów, ponieważ współpracownik wywiadu jak się okazuje może porywać, gwałcić nieletnie dziewczęta i jeszcze odstępować je innym za pieniądze. Amerykanie na przykładzie Epsteina widzą tak naprawdę, kto rządzi Ameryką.

Problem współpracy Epsteina z wywiadem wygląda na najciekawszy, a zarazem najmniej znany. Przede wszystkim dla jakiego wywiadu pracował Epstein. Czy Alex Acosta zadał sobie trud, by sprawdzić dokładnie, czy Epstein pracował rzeczywiście dla wywiadu amerykańskiego, czy wszechpotężne lobby proizraelskie dało mu do zrozumienia, że albo zniszczy jego karierę, albo pójdzie na ugodę z jego żydowskimi adwokatami i sędzia wyda skandalicznie niski wyrok.

Najbardziej jest prawdopodobne, iż Epstein współpracował z Mossadem. Świadczy o tym chociażby stała obecność przy Epsteinie jego przyjaciółki, córki człowieka, który położył wielkie zasługi dla Izraela, brytyjskiego magnata prasowego Roberta Maxwella. Wydaje się że obok roli burdelmamy, pilnowała by Epstein nie robił głupstw i w pełni wywiązywał się ze swoich obowiązków.

W specjalnych pokojach przeznaczonych na sex spotkania bardzo bogatych oraz wpływowych osób z nieletnimi dziewczynkami i chłopcami, było mnóstwo kamer, które nagrywały kompromaty, którymi to służby izraelskie szantażowały później kongresmenów i senatorów, by uchwalali ustawy korzystne dla Izraela i lobby proizraelskiego w Ameryce. Do tej pory poznaliśmy tylko około setki, zaś pelna lista osób obejmuje kilkanaście tysięcy.

Sam Alan Dersovitz przyznał, iż na wyspie korzystał z usług 50 letniej Rosjanki i był to tylko i wyłącznie masaż, z którego on i tak nie był zadowolony. Zastanawiające jest , co w takim miejscu robiła 50-letnia Rosjanka, skoro wyspa słynęła tylko z uprawiania seksu z nieletnimi najwyżej 15 letnimi dziewczynkami. Ciekawa jestem czy jeśli Dersowitz zostanie zidentyfikowany przez którąś z dziewcząt jako perwert, czy będzie oskarżał o antysemityzm,oraz nienawiść do narodu żydowskiego?

Najciekawszym do tej pory wątkiem afery Epsteina jest przypadek byłego prezydenta USA Billa Clintona i ściśle z tym związaną sprawą chińskiego wywiadu. O jego skłonnościach do seksu z nieletnimi dziewczynami napisałam powyżej, więc przejdę do chińskiego wątku. Sprawa dotyczy Rona Browna, jednego z pracowników rządowych, który nie miał zamiaru ukrywać powiązań Clintonów z chińczykami. Wiadomo jest również że dzięki Clintonom mnóstwo technologii dostało się w ręce chińskie. I o tym miał zamiar zeznawać przed komisją Kongresu Brown. Aby temu zapobiec, wysłano go samolotem do Chorwacji, który to dziwnym trafem uległ katastrofie. W tym czasie też dziwnym trafem wybuchła afera z Moniką Lewinsky, która to skutecznie przykryła sprawę katastrofy samolotu oraz sprawy kradzieży przez chiński wywiad amerykańskich technologii. Przez wiele miesięcy sprawa była sztucznie rozdmuchiwana i skończyła się na wesoło. Hillary wspaniałomyślnie wybaczyła Billowi zdradę małżeńską. Zaś gdyby wyszła na powierzchnię sprawa współpracy najbliższego otoczenia prezydenta z chińskim wywiadem, wtedy Clinton mógłby zostać skazany na długoletnie więzienie.

Myślę że przy dokładnym śledztwie wyszłoby również że Clinton korzystał z pośrednictwa Epsteina w celu zaspakajaniu swojej chuci z nieletnimi dziewczynkami. Kto wie, czy obecnie w najsłynniejszym samolocie świata „Lolita Ekspress”, Epstein nie oferował usług seksualnych zamożnym i wpływowym osobom z nieletnimi dziewczynkami i chłopcami.

W sprawie Epsteina wątek wywiadowczy jest decydujący i nie myślę że gdy dojdzie do procesu, będzie on eksponowany. Bo wtedy można by się dowiedzieć, kto tak naprawdę kręcił tym biznesem. CIA i FBI na pewno wiedziały i orientowały się w biznesie Epsteina, ale wolały udawać, że nic nie widzą. Nie pora w tym miejscu rozwodzić się, jakie wywiady brały w tym udział, ale warto się zastanowić, dlaczego właśnie teraz wybuchła sprawa Epsteina.

Należy się zastanowić, ile było podstawionych agentek, które udawały nieletnie dziewczynki i zbierały kompromaty na wpływowych polityków, celebrytów, oraz bogatych biznesmenów.

 Ile z nich miało ze sobą własny sprzęt nagrywający i dla jakich krajów pracowały?

Dla jakich krajów pracowały i jakie kompromaty zostały zebrane na wpływowych polityków amerykańskich i nie tylko?

Powodów do zamknięcia interesu Epsteina mogło być kilkanaście, ja natomiast wymienię dwa:

Pierwszym powodem mogło być chociażby to, że dopóki CIA i FBI miały kontrolę nad sex biznesem Epsteina to nie przerywano przyjemności osobom wpływowym, przy okazji zbierając na nie kompromaty. Ale gdy okazało się że udające nieletnie dziewczynki wyszkolone agentki obcych wywiadów również zbierają kompromaty, oraz że nikt ze służb amerykańskich tego nie zauważył, oraz kiedy wreszcie zdano sobie sprawę, że ilość agentek udających nieletnie dziewczyki,mogła przekraczać ich wyobrażenia, więc jedynym wyściem było aresztowanie Epsteina i natychmiastowe zamknięcie karaibskich i amerykańskich przybytków rozkoszy. Przykład Billa Clintona i jego asystentki Moniki Levinski oraz kradzież amerykańskich technologii przez chiński wywiad jest pouczający.

Drugim chyba najważniejszym było dojście do władzy ekipy Donalda Trumpa, oraz jego walka z poprzednią ekipą uformowaną jeszcza za prezydentury Ronalda Reagana, nazwanej „deep state”. Jest rzeczą oczywistą, że służby amerykańskie doskonale wiedziały, co się działo w lokalach Epsteina, oraz na jego karaibskiej wyspie. Ponieważ znaczna ilość członków „Deep State” korzystała z usług oferowanych przez Epsteina i jego madame, więc cierpliwie zbierali kompromaty i jest całkiem możliwe, że Epstein pracował też dla nich.

Pierwszą rzeczą jaka ujrzała światło dzienne związaną z aferą Epsteina, było ujawnienie około stu nazwisk polityków, celebrytów i biznesmenów, powiązanych z poprzednimi ekipami Clintona i Obamy, to właśnie te ujawnione osoby jako klienci Epsteina, tworzą”deep state”. Tak więc „deep state” doznał od swoich przeciwników decydujący cios. Ujawnienie większej ilości polityków oraz celebrytów i biznesmanów jako perwertów, zamyka ich kariery polityczne i wpływ na losy kraju.

Ślepa Mańska

Źródło: SALON24pl – Slepa manka , 9 sierpnia 2019.

*

Ilustracja tytułowa: Jeffrey Epstein. Fot. za hashtoken.net / wybór zdjęcia wg.pco

*

, 2019.08.11.
Znalezione w sieci

Autor: Znalezione w sieci