Wymiana elit… czyli przeszczepy głów


Wymiana elit… czyli przeszczepy głów.
Zacznijmy od cytaty. W swojej głośnej książce, chociaż starannie zadeptanej o znamiennym tytule „Masters of Discurse”. Adam Israel Shamir rozpoczynając książkę piszę tak:… ”Imperializm korporacyjny USA nie jest duchem bezcielesnym, jest sumą pragnień i czynów elit USA. A elity USA są w dużej mierze żydowskie i w jeszcze większej części akceptują żydowskie wartości i ideę. Kilka lat temu, amerykański pisarz żydowski Philip Weiss pisał w New York Observer: „Nie chcę wiedzieć, jaką część establishmentu stanowią Żydzi. Dwadzieścia procent, pięćdziesiąt? Przypuszczam, że trzydzieści”. Żydzi stanowią 30% studentów Harvardu, donosiła The Forward – gazeta Żydów amerykańskich. Hillel Society podaję takie liczby: ogólna ilość studentów 6658; ilość studentów żydowskich: 2000 (około); ogólna ilość absolwentów: 10351; ilość absolwentów żydowskich: 2500 (około). A więc, elity USA są żydowskie w wiekszym stopniu, niż zwykle się o tym sądzi. Jeśli chodzi o ducha, to Karol Marks mówił o „żydowskim duchu Jankesów”. Mniej znany marksista, Sombart, pisał o tym szczegółowo. Według mnie błedem jest mówienie o „żydowskim lobby”, możemy mówic o zawłaszczeniu, zastąpieniu przez Zydów starych elit WASPowskich. Żydzi stanowią jakieś trzy procenty ludności USA. Brytyjczycy zawładneli Indiami stanowiąc o wiele mniejszy procent ludności; tak samo było z rządząca mniejszością w Syrii. Normanowie wiekami rządzili Brytania pozostając mniejsza ilością. Cała rosyjską szlachta za cara stanowiła 2-3% populacji, natomiast wyższe kasty społeczenstwa hinduskiego obejmują co najwyżej jakieś 5%. W obecnych czasach, Żydzi są dobrze wkomponowani w „korporacyjny imperializm USA” na wielu poziomach i nie potrzebują go zwalczać, lecz go wykorzystują. Lobby żydowskie jest mechanizmem dodatkowym, składającym się ze skrajnych nacjonalistów żydowskich. Problem polega na tym, że resztą – nie wchodzący w skład żydowskiego lobby establishment USA, składa się – jak powiedziałem – w przeważającej części z Żydów nie będących nacjonalistami. Dążą oni do kompromisu, a ten kompromis ma być czymś w rodzaju łagodnego nacjonalizmu żydowskiego…” koniec cytaty….”

Trudno o lepszy i bardziej zwięzły wykład. Pikantności dodaje znajomość faktu, że tą metodą przeszczepu głowy – wielkim grupom społecznym wymyślona została, przetrenowana i udoskonalona na ziemiach Polski, wśród Polaków i że to właśnie Polacy byli pierwszym experymentalnym narodem – jaki poddano temu zabiegowi na wielka skalę i pozostają nim do dziś.
I mam nieodparte wrażenie obserwując to co dzieje się dziś na Ukrainie , że ”kurczaki wróciły , żeby się dopiec” – jak powiada amerykańskie przysłowie. Obserwuję wojnę …wojnę elit.. gdzie najmocniej biją oligarchowie i zbijają największą kasę, a najgęściej giną chłopy.. biedota gnana poborem i bieda… Rusini, Słowianie… tylko dlatego ,że operacja przeszczepu łba poszła w złym kierunku.

Bo to wszystko zaczęło się na Ukrainie.
To właśnie na Ukrainę.. do miasta Bar przybył Nowy Mesjasz i uczeń Zwi Shabatai – Jakob Frank Dobrudzki, skąd rozwlókł na cały świat zarażę antynomianizmu znana pod nazwą Frankizmu i Donmeh.
Dziś oficjalną religia najwyższych elit global syjonistycznych i bez wyjątku antynomiastycznych, illuminackich i korzennych.
Experyment ten dla Wielkiej Rzeczypospolitej Szlachckiej Obojga Narodów skończył się tragicznie, upadkiem… upadkiem gospodarczym, politycznym , finansowym , demograficznym, religijnym, moralnym i etycznym, upadkiem militarnym i likwidacją państwowości. Dokładnie, jak zapowiedział Frank przybywając do Polski…

Wymiana elit nastąpiła w Polsce poprzez przejmowanie ekonomicznej dominacji i likwidowaniu narodowej elity – szlachty.. (poprzez doskonałe zorganizowanych w kahalna dintoire) w drodze konwersji, wżenianiu w rody polskie i pseudo assymilacji… Proces trwajacy od 1750 roku do dnia dzisiejszego wymiany elit przerwała dopiero wojna, II wojna światową… z krótka, ale jeszcze tragiczniejsza przerwa na wybicie fizyczne elity polskiej – i tylko na okres okupacji niemieckiej III Rzeszy…

W Europie odbywało się to zupełnie podobnie, wspomagane hegemonia finansowej potęgi Rothschildow, wspomagane potęga militarną Imperium Brytyjskiego i USA i illuminackiego Boshevizmu zmasakrowanej Rosji, zamienionej w Neochazarski ZSRR.

Rekompensowany z nawiązką zaraz po wojnie, II wojnie, bo właśnie wtedy dokonano przyszycia łba na odgłowionym korpusie Polski, dokonując tego zabiegu za pomocą ciekawej i sprytnej metody dwóch sojuszy…
Sojuszu Parobka z Arendarzem i Sojuszu Pały z Pastorałem….
I wszystko byłoby cymes – gdyby nie ta cholerna demografia.

Mieszanie Parobka z Arendarzem to był dobry, doskonały pomysł – zakładając, że wtedy genetyka była całkiem w zarodku… i dopiero później się okazało, że owszem to dzięki genetyce mieszanką zaczyna przyjmować urodę arendarzy i inteligencję parobków, zachowując wspólny charakter i przymioty ducha.

Stąd usuwanie Polaków.. a raczej odradzających się polskich elit, że szczególnym dokładnym eliminowaniem tzw elementu aktywnego. Bo pasywny – jest akceptowany i pożądany – jak wół.. będzie ciągnął bez brykania..

Kaście – jaka miała zastąpić polska elitę odrastała polska konkurencja.. i nastąpiła gwałtowna konieczność jej likwidacji. Rozpoczęto zatem proces usuwania Polaków z Polski, po dokładnej selekcji na aktywność już od roku 1974…. Proces jednak był zbyt wolny – konkurencja przybierała zastraszające rozmiary i walka z polska narodowa konkurencja na drodze normalnej była nie do wygrania.

Proces likwidacji był jedynym wyjściem i należało go zdecydowanie przyspieszyć… tym bardziej, że to samo rozpoczęło się w Rosji i innych republikach z różnym natężeniem. Istniała paląca potrzeba i konieczność stworzenia większego marginesu bezpieczeństwa i wygodniejszej strefy ochronnej dla nowej kasty panów, oraz dodatkowo zabezpieczenia jej systemem konstytucyjno politycznym z prawami własności i wystarczającą bariera przywilejów. To zaowocowało właśnie owym kuriozalnym systemem konstytucyjno-prawnym i politycznym, elekcyjnym, jaki oglądacie.. Systemem Oligarchicznym – o wyraźnej orientacji etnicznej.

To doskonały system! On tylko tak idiotycznie wygląda.. nie dlatego – że robili go idioci…. ale dlatego, że robili go dobrzy fachowcy dla idiotow)
O samych idiotów w wystarczającej ilości, zadbali wprowadzając nowy, stworzony specjalnie do tego celu system edukacji Polaków i ich dzieci. Wspomagany przez system mass mediów.

Ten absurdalny system opiera się na haśle: Stawiaj na polskość – glosuj na parchatych!

Ukrywanie wielkości tzw emigracji polskiej od dawna wydawało mi się podejrzanym, dlatego od 20 lat dobijam się o wiarygodne dane.. zbywany milczeniem i brakiem jakiejkolwiek reakcji.

Demografia decyduje o przyszłości wielkich grup społecznych
…w Polsce demografia wygląda tragicznie… bez demografii nie ma żadnej przyszłości. Ja rozumiem, że w Polsce – tej xenokracji, dla przyrośnięcia tego nowego obcego łba, potrzebny jest i dłuższy czas i większy margines bezpieczeństwa. Ale to – co zrobiono w Polsce – przekracza wszystkie granice! Stworzono w Polsce bowiem gigantyczny margines bezpieczeństwa.

Z moich i innych badających sprawę szacunkowych danych wynika, że Polskę opuściło od 1974 roku nie mniej – nie więcej, jak ok 8 mln ludzi.. czyli 20% narodu – w czasokresie zaledwie jednego pokolenia. To nie jest, bo nie może być przypadkowe.. ale jest to dobrze przemyślany sposób na załatwienie problemu, jaki z rozmysłem założono, że wywala 20 procent.. Po to tylko – żeby przerwać ciągłość pokoleniowa elity polskiej …20%.całej polskiej populacji… I tego dokonali…bezkarnie, na naszych oczach.
To zbrodnia! Zbrodnia gorsza i o wiele większą niż wszystkie powstania narodowe wzięte razem do kupy!
W sytuacji – kiedy wystarczy 5% i ma się pewność… zdecydowanego wpływu na losy kraju.

O czym to świadczy???
Chyba tylko o tym, że istnieją jakieś ważne i dalekosiężne plany wiążące się z tym naszym polskim terytorium i tym miejscem w geopolitycznych, globalnych, dalekosiężnych planach Globalnej Elity.

Wyrzynanie Slowian na Ukrainie trwa… nadzorowane i finansowane przez wielkich tego świata i przy ślepym poklasku tzw normalnych Polaków i innych Slowian. Moderowane umiejętnie za pomocą mediów, edukacji i nachalnej politycznej propagandy….

Przypomina mi to czekanie w zagrodzie zakładów mięsnych bydła, które powoli, ale stałe przesuwa się żując siano… nieuchronnie skazane na rzeź…

Roman Kafel
Dallas Texas Feb. 21. 2015

Źródło: Roma Kafel na FB, 18 września 2019.

Ilustracja tytułowa: Fragment obrazu „Elekcja Stanisława Augusta, 1764” autorstwa Bernarda Bellotta. Fot. Wikimedia, Public Domian. Stanisław August Poniatowski zostaje wybrany na króla Rzeczypospolitej przez zastraszonych i przekupionych elektorów. Elekcja również odbywa się w asyście wojsk rosyjskich zaproszonych przez stronnictwo książąt Czartoryskich (Familię), protektorów Poniatowskiego. / wybór ilustracji wg.pco

*

Polish-Club-Online-PCO-logo-2
, 2019.09.20.
Materiały nadesłane

Autor: Materiały nadesłane