Poseł RP Robert Majka na czarnej liście żydowskich organizacji


Na swoim blogu na Facebooku poseł Robert Majka napisał:

Wszystko zaczyna się wyjaśniać…
Nawet organizacje żydowskie wpisały mnie na czarną listę…, że jestem antysemitą. Jestem zaszczycony takim wyróżnieniem !

Tak jestem Polakiem, i nie pozwolę oczerniać Polaków i Polski.
Red. Wiktor Ferfecki ostrzega przed moimi poglądami.

Cyt. ” „Supremacja żydowska, czyli wywyższanie się nad naród polski (…), stała się podstawą funkcjonowania w tym państwie. Dla mnie to jest rzecz niepojęta. Jeśli my nie obronimy państwa polskiego, to nikt za nas, Polaków, tego nie zrobi” – to fragment wywiadu, którego niezrzeszony poseł Robert Majka udzielił w kwietniu prawicowemu kanałowi na YouTube Centrum Edukacyjne Powiśle. W Polsce wywiad przeszedł niezauważony, ale za granicą już nie. Za jego sprawą Majka właśnie trafił do raportu „Nienawiść ponad granicami” Ligi przeciw Zniesławieniom.

Liga przeciw Zniesławieniu pisała w raporcie, że „większość rozmowy, która trwała ponad 40 minut, poświęcona była entuzjastycznej pochwale Majki dla Duke’a i jego ideologii”.

„Polacy mają zostać zepchnięci do roli społeczeństwa trzeciej kategorii, powtarzam, trzeciej kategorii. Bo pierwszą kategorią społeczności w Polsce mają być Żydzi. Drugą społecznością, która ma mieć jakieś szanse bytu, to mają być ci, którzy idą na współpracę z narodowością żydowską. My, Polacy (…), mamy (…) pracować za przysłowiową miskę ryżu” – mówił w wywiadzie Majka. ” koniec cytatu

Z uszanowaniem dla wszystkich polskich patriotów

25 września 2019 r., godz. 07.51

Robert Majka
Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
Członek sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka

Ostrzeżenie przed poglądami posła Roberta Majki, Rzeczpospolita, 24 września 2019.

Źródło: Robert Majka na FB, 18 września 2019.

  • Ilustracja tytułowa: Robert Majka. Fot. za: YouTube – CEPowisle.
, 2019.09.27.
Materiały nadesłane

Autor: Materiały nadesłane