Jacy eksperci rządowi, taka epidemia. A zadłużenie niemożliwe do spłacenia przez pokolenia rośnie ….


Z cyklu; „P-362 , państwo istnieje formalnie”.

Motto:

Pamiętaj:  Zdrowe jest zawsze sprawą indywidualną chorego. Publiczne są domy zwane burdelami. Ustawy medyczne służą handlarzom i spec  – służbom, w celu lepszego zniewolenia człowieka [politycznego/ekonomicznego].

„Żaden kraj nie może upaść bez pomocy wewnętrznych trolli”.
-jj

Nie da się ukryć, że mamy ciągłość władzy od co najmniej 1926 roku, czyli słynnego puczu wojskowego, przeprowadzonego za 800 000 funtów [ 6-8 milionów złotych ówczesnych], przez niejakiego Selmana – Gineta -Piłsudskiego. Proszę zauważyć, że tak zwany Wojskowy Instytut Historyczny, do dnia dzisiejszego nie chce ujawnić nazwisk tych oficerów,     z którymi Piłsudski podzielił się forsą. Nawet w okresie tzw. komunizmu, była to informacja tajna, łamana przez poufną, przed przeczytaniem spalić.

Jak każdy może sam sprawdzić, po przemianach przeprowadzonych przez WSI w 1989 roku pod hasłami Solidarności, nadal nazwiska tych zdrajców są tajne.
To o czymś świadczy!!

Podobnie, od 1989 roku żaden rząd warszawski, obojętnie jaka go partyjka tworzy, nie przeprowadza bilansu otwarcia. Ani razu podczas corocznego udzielania absolutorium, żaden aktor sceny politycznej zwany posłem czy senatorem, nie zadał niedyskretnego pytania rządowi:
– ile pożyczek wziął?, 
– na co je przeznaczył?, 
– z jakiego banku?,
– na jaki procent i na ile lat?

Ot, jacy delikatni są ci PT Posłowie, żaden nie śmie zadać takiego pytania. Po co stawiać rząd w niezręcznej sytuacji. 

Na przykład: a  który z członków rządu, osobiście kwitował odbiór tych pieniędzy i komu je przekazał?

Hipoteza robocza, z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością  mówi, że

żadne pieniądze do Kraju nie wpłynęły, a jest to tylko pretekst do nałożenia kontrybucji na nasz Kraj. Innymi słowy, wprowadzanie go w niewolę i niewyobrażalne wirtualne długi, niemożliwe do spłacenia przez pokolenia, ale pozwalające wypływać z kraju olbrzymim bogactwom.

Najlepszym dowodem, że to o to chodzi, są podejmowane decyzje w związku z obecną, rzekomą epidemią niejakiego koronawirusa, którego obraz fotoszopowy widoczny jest na ekranach telewizorów, jako nowa makieta.

Ostatecznie, głupi ludek musi sobie to utrwalić w główkach, wytresowanych w czasie powszechnej, obowiązkowej edukacji państwowej od 250 lat, wprowadzanej do Polski przez agenta City niejakiego du Pointa, pod nazwą Komisji Edukacji Narodowej, to oszustwo i przyjąć za prawdę [Gebels].

Podobnie jak wówczas, tak i obecnie, nie mogłoby się to  tresowanie obejść bez lokalnych trolli. W tamtym okresie byli to  np. biskup massalski czy renegat kołłątaj i ich ferajna, nadal w podręcznikach szkolnych przedstawiani jako bohaterowie. 

Obecnie jest  podobnie. Najważniejsze Ministerstwo od Pieniędzy, od prawie 30 lat jest obsadzane przez obywateli angielskich, wykonujących polecenia City.

Proszę zauważyć, jak łatwo rząd warszawski szafuje nie swoimi pieniędzmi.
Oto zakupuje bezmyślnie testy na rzekomego wirusa, skoro do tej pory brak prac naukowych, potwierdzających jakość tych testów.

Praca potwierdzająca jakość takiego testu, powinna być przeprowadzona przed zakupem i opublikowana.
Konkretnie.
Grupa badawcza powinna pobrać materiał od ok. 200 – 500 osób                    i przekazać do odpowiedniego laboratorium.
W laboratorium powinni wyizolować próbki tzw. z dodatnim odczynem. Następnie, grupa lekarzy powinna sprawdzić czy osoby z dodatnim odczynem w teście, są naprawdę chore. Ten prosty eksperyment powinny przeprowadzić 2-3 niezależne grupy w mieście i na wsi.

Tego nie zrobiono, ani obecnie, ani w 2009 roku, podczas gazetowej epidemii, zwanej świńską grypą.

Ale nasze, podatników pieniądze, wypłynęły na te bzdurne i nielogiczne zakupy.  

Wyniki testów świńskiej grypy nigdy w Polsce nie zostały opublikowane, czyli PZH zamiótł je pod dywan.

Sam zadaj sobie pytanie Dobry Człeku, dlaczego brak prac przedstawiających wyniki tych testów???

Proszę zauważyć, ekspertami rządowymi  są obecnie te same osoby, które agitowały i dezinformowały ludność w 2009 roku.

Taki dr Grzesiowski, dyrdymały opowiadał o świńskiej grypie, jako ekspert – tak przynajmniej był przedstawiany w mass mediach polskojęzycznych niemieckich właścicieli, zwanych przez naszych Ojców  GADZINÓWKAMI.

Po tym, jak udowodniły to badania kanadyjskie, że szczepionki podawane szczególnie ludziom starszym, przyspieszają demencje [aluminium i rtęć], a u młodych powodują narkolepsję, czyli poważne uszkodzenie centralnego układu nerwowego, zmniejszył stopień reklamy tych szczepionek.

W ostatnim okresie przerzucił się na reklamowanie szczepionki MMR, tej rzekomo na ODRĘ.

Problem polega na tym, że prowadzona przed Sądem Najwyższym sprawa   o istnienie wirusa ODRY, skończyła się orzeczeniem, że fanatycy szczepień zwani wirusologami, nie potrafili udowodnić istnienia tego wirusa.

Także p. dr Grzesiowski, nigdy nie zgłosił się po nagrodę 100 000 dolarów, przeznaczoną dla osoby, która udowodni skuteczność i bezpieczeństwo szczepionek.
Dziwne, nieprawdaż ?

Jako ekspert rządowy, także nigdy nie wystąpił z wnioskiem o zamknięcie granic z Ukrainą , gdzie w latach 2018/19 panowała i chyba panuje do dnia dzisiejszego epidemia ODRY,  z ok. 60 000  chorych rocznie, a tutaj zaledwie  8  czy 10 chorych na rzekomego wirusa i zamykają granicę.

O takich „Tuzach”, jak mgr prof Gut czy najsławniejsza znachorka warszawska mgr prof. Brydak, nie będę nawet wspominał. Przez 40 lat pracy w PZH nie nauczyli się prowadzić statystyk i rozróżniać zachorowania, od podejrzenia zachorowania, chorób bakteryjnych od wirusowych, ale nadal brylują na ekranach telewizorni.

Podobnie inny warszawski fanatyk szczepień, doc. E. Kuchar, jak opowiadał bajki wcześniej tak i obecnie jest przedstawiany jako ekspert.
Do chwili obecnej, brak jakichkolwiek prac naukowych tego Pana, na temat losów dzieci w 5 czy 10 lat po szczepieniach, a jest pediatrą.

Czyli, obojętnie jaki jest rząd warszawski, to eksperci są tacy sami. Czyżby stanowiska te były „dziedziczne”?

Teraz na pewno już rozumiesz Dobry Człeku, dlaczego przeznaczono dwa miliardy złotych na dofinansowanie telewizji. Przecież taki całodobowy spektakl ogłupiania i straszenia ludności musi kosztować.  Nadgodziny kosztują!

Przed 5 laty zostałem oskarżony przez niejakiego dr. Budzinskiego, pełniącego funkcję administracyjną przewodniczącego Gdańskiej Izby Lekarskiej, o podawaniu w mass mediach fałszywej informacji, że

mycie rąk lepiej zabezpiecza przed grypą, aniżeli szczepionki,

co rzekomo było sprzeczne ze współczesną nauką.
Musiało upłynąć ponad 5 lat i musiał otrzymać ów Urzędnik  instrukcję z Warszawy, aby w Portalu Miasta Gdańsk ogłosić to samo, co rząd warszawski podaje  w ulotkach i telewizji, o sposobach mycia rąk, jako najlepszej profilaktyce przed zachorowaniem. Widać wyraźnie brak samodzielności myślenia. Innymi słowy, uwidacznia się skuteczność tresury państwowej edukacji.

Niestety, nadal ów  Pan ujawnia luki w podstawowej wiedzy medycznej, ponieważ głosi, że osoby starsze należą do grupy ryzyka i częściej umierają, nie podając przyczyny. A przyczyna jest prosta.

Osoby starsze, co ujawniły liczne badania, mają katastrofalne braki witaminy D-3.

Są dodatkowo ogłupiane reklamami telewizyjnymi, gdzie 3 paniusie udając przyjmowanie 2000 UI witaminy D, mają wspaniałą kondycję. Proszę zauważyć, ani jeden z tzw. ekspertów rządowych i Izb Lekarskich nie porusza sprawy odporności społeczeństwa i niedoborów witaminy D.

Przez 30 lat, po tzw. przemianach, ani razu Izby Lekarskie czy Ministerstwo nie ostrzegały społeczeństwa o toksyczności fluoru, neurotoksycznej substancji, znajdującej się w pastach do zębów.

W Polsce, ze względu na kąt nachylenia Ziemi, minimalna dawka dla osoby zdrowej  wynosi 5000 UI, plus 10O mcg witaminy K-2. Dawka dla osoby starszej, jest zdecydowanie większa, z powodu gorszego wchłaniania,  co najmniej 8000 do 10 000 UI plus 150 – 200 mcg witaminy K-2 z tłuszczem.

Proszę zauważyć, że ani razu tzw. eksperci rządowi, Ministerstwo, ani Izby Lekarskie nie poinformowały społeczeństwa o konieczności przyjmowania witaminy D-3.

Ani razu Ministerstwo, nie wiadomo dlaczego zwane Zdrowia, nie protestowało przeciwko ogłupianiu ludności reklamowanymi dawkami dla dorosłych, rzędu 2000 UI.

Ale jak TV chciała mnie zaprosić przed kamery, to zarówno Ministerstwo jak i Izby Lekarskie natychmiast zaprotestowały i nie dopuściły do występu.
Sam musisz  zrozumieć dlaczego Szanowny Czytelniku?

Od razu także uwidacznia  się, jaką rolę spełniają te instytucje i komu służą.

Pamiętam, jak przed ponad 10 laty zaczynałem kampanię konieczności przyjmowania witaminy K-2, łącznie z witaminą D-3, to sprzedawcy w aptekach podawali chorym witaminę K-1 mówiąc, że lekarz się pomylił i nie ma witaminy K-2. Taki jest poziom wykształcenia w obecnych Uniwersytetach Medycznych.

Jestem już chyba jednym z niewielu lekarzy, którzy pracowali w czasie jedynej do tej pory oficjalnie ogłoszonej epidemii grypy, w 1971/72 roku. 
Pamiętam doskonale zarządzenia tamtych czasów.
Zamiast zamykania przychodni, właśnie były całodobowo otwarte, aby ułatwić kontakt chorych z lekarzami i rozładować kolejki.

Wizyty domowe były czymś oczywistym i nikt ze starszych osób z temperaturą,  nie musiał przychodzić do przychodni.

Te nonsensy wprowadzono obecnie, zamykając przychodnie i leczenie telefonicznie służy tylko powiększaniu zamętu i epatowaniu strachu przed czymś, czego naprawdę nie ma.

Proszę zauważyć, rząd warszawski zakupuje jak podano, milion testów, zasłaniając się wytycznymi WHO. Polska ma ok 37 milionów ludzi. Indie mają ponad  miliard ludzi i także zakupiły jedynie milion testów. Kto bardziej dba o pieniądze podatnika?
Sam musisz się domyśleć PT Czytelniku?

Po pierwsze:
WHO jest to pół prywatną instytucją, finansowaną przez znanego depopulatora B. Gatesa i koncerny farmakologiczne. Ujawniono to wielokrotnie, że ekspertami WHO są pracownicy koncernów, byli lub obecni.

Nie kto inny, tylko WHO odpowiada za  61.700 osób poszkodowanych, po akcji szczepień przeciwko Polio, w 2012 roku.

To nie kto inny, tylko WHO jest odpowiedzialne za epidemię cholery na Haiti, w 2005 roku.

To nie kto inny, tylko WHO jest odpowiedzialne za zmiany definicji pojęć epidemia i pandemia. 

Nie kto inny, tylko WHO odpowiada za testowanie szczepionek na biednych  tubylcach  z Afryki.

Nie kto inny, tylko WHO jest odpowiedzialne za olbrzymie straty ludności, po katastrofie w Czarnobylu czy Fukushimie.

Obecnie WHO reklamuje testy, rzekomo ujawniające koronawirusa, ale jeszcze w połowie lutego oświadczyło, że testy są błędne. Na jakiej podstawie twierdzą, że obecne, po miesiącu są już dobre, skoro brak wyników badań??

Przypomnę, że w Polsce prawo do przymusu szczepień w czasie epidemii uchwalono już w 2008 roku, a nie obecnie jak jest często podawane i to nie Duńczycy wymyślili, tylko zostało to narzucone Polsce. Podobnie, jak inne głupoty o rzekomej broni biologicznej, którą to informację miał podać chiński agent powtarzanej potem w Polsce.

Trzeba sobie wreszcie zakonotować w główkach, że żaden agent do śmierci nic nie powie, czego mu nie karzą. Wystarczy sobie obejrzeć film „Służby Specjalne” lub poczytać trochę  różnych prac, a nie polskojęzyczne media niemieckich właścicieli. Nawet gdyby taki oficer wywiadu chciał coś opowiedzieć, to nikt by mu tego nie wydrukował – vide film „Raport Pelikana”. Trzeba być skrajnie naiwnym, albo…….. aby takie durnoty ogłaszać. Skąd raptem pochodzą informacje o budowie tego wirusa, jeśli przez 50 lat nie można było wyizolować wirusa Odry?

Jeżeli wirus był opatentowany już kilka lat temu, to bez zgody właściciela nikt nie może żadnych prac na nim prowadzić, bez wykupienia patentu. Można się tylko zastanowić jaki cel ma takie opowiadanie bajek?
Sam musisz pomyśleć Sz. Czytelniku.
I musisz się zastanowić, dlaczego niektóre witryny internetowe powielają te bzdury???
Jaki mają interes Administratorzy tych stron, w kopiowaniu dyrdymałów …  i co  wiąże te strony?

Obecnie rządowe agencje i instytucje czekają tylko na przygotowanie rzekomej szczepionki, ale 

po pierwsze:–  szczepią np. przeciwko ODRZE, a nie udowodnili istnienia wirusa odry. Jak wykazały to badania włoskie, w szczepionce brak jakichkolwiek przeciwciał, jest natomiast 61 związków toksycznych. Nikt nie sprostował wyników tych badań do dnia dzisiejszego.

Nie ma możliwości wyprodukowania szczepionki w tak krótkim okresie. Innymi słowy, będzie to kolejne trucie ludzi.

Policzmy:
rząd warszawski chwali się, że zakupił milion szczepionek, cena jednostkowa 450 czy 500 złotych. Policz sam Dobry Człeku, ile muszą ukraść ludności, aby zapłacić te kilkaset milionów producentom??
Musimy do tego dodać także koszty tych wszystkich jednorazowych ubrań, rękawiczek, okularów, maseczek i tym podobnych głupot. W czasie epidemii 1971/2 nic takiego nie było i nikt nie opublikował żadnej pracy, jakoby epidemia szerzyła się poprzez pracowników służby zdrowia. Podobnie zresztą było w czasie tej poszczepionkowej epidemii, zwanej hiszpańską grypą. Służba zdrowia nie chorowała. Tak więc cały ten cyrk służy wyprowadzaniu kasy z systemu opieki zdrowotnej i uwidacznianiu pseudo opieki rządu.

Po drugie: zamknięcie szkół jest pretekstem do wprowadzenia nauczania przez internet, co było postanowieniem specjalnej konferencji UNESCO w Seulu w 2012 roku. „Wszyscy tak samo i to samo”.
Obecnie przygotowują się do szczepień, a więc należy przypomnieć te bajki o szczepieniach, które na okrągło opowiadają fanatycy sekty szczepionkarskiej m.in  wymienieni powyżej.


Mit 1.
Szczepionki są bezpieczne.
Nauka to ustaliła jednoznacznie. Są to najlepiej przebadane preparaty medyczne.

Fałszywka.
Sąd Najwyższy USA w 2011 roku orzekł, że szczepionki są nieuchronnie niebezpieczne. Wypłacono już ok. 4 miliardów dolarów odszkodowań. Żaden z  ekspertów nie zgłosił się po nagrodę 100 000 dolarów przeznaczoną dla osoby, która udowodni, że szczepionki są bezpieczne i skuteczne.
Sam musisz ocenić wartość merytoryczną tych „ekspertów” telewizyjnych, Dobry Człeku.


Mit 2.
Polityka szczepień polega na zabezpieczeniu odporności stada.

Fałszywka.
Pojęcie to powstało w 1926 roku  i dotyczyło osób przechodzących naturalną chorobę.  Po przebyciu naturalnym choroby odporność pozostaje na całe życie. Po szczepieniu odporność wygasa po 4-6 latach, po 18 roku życia po kilku – kilkunastu miesiącach. Dzieci zaszczepione sieją wirusami jeszcze przez okres 4-6 tygodni i w tym czasie powinny być poddawane kwarantannie, a nie zakażać inne dzieci. W amerykańskich szpitalach wiszą ostrzeżenia, że po szczepieniu nie wolno odwiedzać chorych. Jak każdy może się przekonać, rząd takich decyzji nie podejmuje.


Mit 3.
Dzieci nieszczepione są zagrożeniem dla dzieci szczepionych i nie powinny chodzić do tej samej szkoły.

Fałszywka.
Przykładowo, nie można się zakazić od innej osoby tężcem. Podobnie zakażenie WZW B  jest uznane za chorobę weneryczną. Trudno sobie wyobrazić kontakty seksualne w przedszkolach czy szkole podstawowej.  No, chyba przez pederastów, ale to jest karalne.


Mit 4.
Ryzyko powikłań po szczepieniu jest mniejsze, aniżeli po przechorowaniu choroby.

Fałszywka.
Ilość ciężkich powikłań po szczepieniach jest wielokrotnie większa, aniżeli po naturalnym przebiegu chorób.
Najlepszym przykładem jest światowa epidemia zwana hiszpańską grypą, która wystąpiła u amerykańskich żołnierzy, po szczepieniu przeciwko tyfusowi i objęła cały świat, szczególnie te miejsca, gdzie oddziały te stacjonowały.Podobnie po szczepieniu przeciwko grypie, w 1940 roku żołnierzy amerykańskich, zginęło ok. 40 000 ludzi.
Podobnie po szczepieniu  przeciwko grypie w 1975 roku, śmiertelność tak szybko wzrastała, że po kilku miesiącach wycofano się ze szczepień.
Podobnie po szczepieniu przeciwko grypie listonoszy w Anglii w 1974 roku, po masowych zachorowaniach, błyskawicznie wycofano się ze szczepień. Nie miał kto roznosić listów.
Podobnie po szczepieniu w 2009 roku przeciwko świńskiej grypie, po wystąpieniu narkolepsji, zakazano szczepień.
Podobnie było po szczepieniu pierwszymi szczepionkami MMR, z których wycofano się  już w 1991 roku na Zachodzie, a w Polsce jeszcze przez 3 lata je stosowano.

Podobnie było po stwierdzeniu rakotwórczego wirusa SV 40, w szczepionce przeciwko Polio, z której wycofano  się na Zachodzie, ale w krajach demoludu  stosowano tę szczepionkę do lat 80. włącznie. Stąd obecnie  m.in. ta epidemia raka.

O dalszych mitach w następnym artykule.

P.S. Ponizej informacja dla osobników straszących Polaków rzekomym koronawirusem.

Jedno jest pewne już 212 miliardów złotych zostanie ukradzione z kieszeni podatników na walkę z rzekomym zagrożeniem. Ciekawe czy jakakolwiek witryna strasząca Polaków epidemią przeprosi ich za sianie paniki??

Rzad brytyjski przeznacza 330 miliardów funtów na walkę z koronawirusem,  tj. 1.6 biliona złotych.
Unia Europejska przeznacza dla Polski na  walkę z koronawiruse w pierwsezj transzy 7.5 miliarda euro, czyli ok 30 miliardów złotych.
Sam widzisz różnice.

I jeszcze jedno.
Rząd Warszawski nie tworzy pieniądza tylko musi najpierw go zabrać ludności. To znaczy ze te 212 miliardów przeznaczonych na walkę z rzekomą epidemią będzie każdego z pracujących kosztowało ok. 20 000 złotych.

Tego w żadnym przemówieniu nie powiedziano.

Innymi słowy jest to gigantyczny skok na kasę obywateli. Oczywiście nie udałby się bez pomocy użytecznych trolli. Już obecnie w Gdańsku bankomaty są zamykane i można wypłacać po 100 złotych.

Między bajki można włożyć zapewnienia p. Glapińskiego NBP, o posiadaniu odpowiedniego zabezpieczenia w pieniądzu. Przecież banki mogą pożyczać  prawie 9 razy tyle ile posiadają w skarbcu. Czyli mając 10 000 złotych może pożyczyć 100 000 złotych wirtualnych pieniędzy.

Gdyby obywatele wybrali swoje pieniądze z banków to wszystkie banki upadły by tego samego dnia.

Już obecnie chcąc wypłacić większą kwotę trzeba składać podanie na piśmie i dopiero  po kilku dniach można ją otrzymać. Podobnie jest także np. w Berlinie można wypłacać po 100 czy 200 euro i tylko 6 oddziałów bankowych jest otwartych.

Na koniec coś dla ciała!

KLUSKI SZPINAKOWE
Składniki; 2 szklanki mąki, szklanka przetartego lub drobno posiekanego ugotowanego szpinaku, 2 jaja, kilka łyżek mleka, sól , tłuszcz do okraszenia.
Do przesianej mąki dodajemy szpinak, jajka, mleko i wyrabiamy łyżką gęste ciasto jak na kluski kładzione. Do zagotowanej wody dodajemy sól.Kładziemy kluski łyżką do wrzącej wody i gotujemy. Po ugotowaniu , kluki należy odsączyć, okrasić masłem lub stopioną słoninką.
Gotową potrawę możemy podawać jako danie samodzielne lub                    z dodatkiem pokruszonego sera białego czy sera żółtego.
Smacznego !!!

dan w dniu św. Józefa 19. marca 2020 r.

Dr Jerzy Jaśkowski
Gdańsk, 19.03.2020. r.
Kontakt: [email protected]

Autor jest dr nauk medycznych, specjalistą II stopnia z chirurgii ogólnej oraz adiunktem z biofizyki i fizyki medycznej.

Więcej opracowań dr. Jerzego Jaśkowskiego na naszym portalu >    >    >  TUTAJ .

Dr Jerzy Jaśkowski na FB …

Ilustracja tytułowa: Dr hab. n. med. Jerzy Jaśkowski. [Fot. za: TagenTV-YT].

*

Poglądy autorów publikowanych materiałów nie koniecznie muszą być zgodne ze stanowiskiem redakcji Polish Club Online.

2020.03.22.
Dr Jerzy Jaśkowski

Autor: Dr Jerzy Jaśkowski