Wirus COVIT-19. Zgony 0,0127%. Tajemnicze przestrzeganie tajemnicy statystycznejSparaliżowano nie tylko gospodarkę, ale również wszystkie instytucje państwowe oraz wszystkie dziedziny życia społecznego. Ludzi pozamykano w aresztach domowych, a wszystko rzekomo w trosce o zdrowie zaaresztowanych z powodu korona-wirusa (COVIT-19). Wszystkich codziennie epatują statystyką zgonów mającą przekonać ludzi, jaki to ten wirus jest groźny dla ich życia i że władza robi co tylko może, aby chronić ludzi przed niechybną ich śmiercią.

Zatem przyglądnijmy się temu jak ta statystyka jest sporządzana i kto ją sporządza pod z góry zaplanowaną troskę o ludzi, której skutkiem jest już zrujnowanie w Polsce wszystkiego co tylko jest możliwym do zrujnowania, a to przecież jeszcze nie jest koniec rujnowania.

Okazuje się, że kopie z oryginałów aktów zgonu przesyłane są ze wszystkich urzędów USC w Polsce do USC w Olsztynie. Tam wykonujący funkcje kodera 15 lekarzy zaprzysiężonych co do obowiązku bezwzględnego przestrzegania tajemnicy statystycznej wpisuje do formularza elektronicznego kod wyjściowy (pierwotny) przyczyny zgonu określany przez WHO w ICD-10.
Taki stan rzeczy tłumaczy sie bałamutnie brakiem elektronicznej karty zgonu, którą by wprost wypełniał lekarz stwierdzający zgon.

Ogółem według GUS w 2018 r. zmarło w Polsce 414 200 osób, czyli dziennie 1 134 osoby.
Według MZ z powodu COVIT-19 w całej Polsce zmarło 678 osób w okresie od 01.03 – 03.05.2020 r., czyli w zaokrągleniu dziennie 10 osób (w województwach o dziennym wskaźniku mniejszym niż 1 wpisano w tabeli liczbę zgonów równą zero), a rocznie 3 906 zgonów. Jest to 0,88% w stosunku do ogólnej przeciętnej liczby zmarłych każdego dnia w Polsce.


Szacuje się, że 2020 r. wirusem COVIT-19 zostanie zarażone 80% polskiej populacji, czyli 30 728 918 osób. Z tego następne 80% przechodzi chorobę bezobjawowo.
Według powyższych wyliczeń w całym 2020 r. z powodu COVIT-19 umrze 3 906 osób, tj. 0,0127% w stosunku do wszystkich zarażonych w Polsce wirusem.

Zapamiętaj!

Nie musimy nosić maseczki – i to zgodnie z obowiązującym prawem!

Wyciąg z rozporządzenia jest pod linkiem

Po wydrukowaniu wyciągu nosić go przy sobie (2 na wszelki wypadek, gdyby ktoś nam jeden zniszczył lub zabrał). Na pytanie dlaczego nie nosi się maseczki wystarczy powiedzieć, że „z uwagi na stan zdrowia”. Nic więcej nie mówić. Okazać wydrukowany wyciąg.

Należy zwrócić uwagę na to, że w przepisie nie określono jaki to ma być stan zdrowia (dobry czy zły stan zdrowia). O brak maseczki może pytać tylko policjant, bo jest do tego uprawniony. Reszta nie ma nic do gadania – a jeśli już , to okazać im ten wyciąg do przeczytania.
..

Całość opublikowano pod:

Werseję w PDF pod

Józef Bizoń
Materiały nadesłane: jozefbizon.wordpress.com , 6 maja 2020.


, 2020.05.06.
Materiały nadesłane

Autor: Materiały nadesłane