Jakie wybory????… wybory odbywają się podczas dopuszczenia kandydatów…


W Europie nigdzie nie ma żadnych Wyborów….. Żadnych!!!! Wszystko to teatrzyk Kukiełek!
I tego nie zmienią żadne zaklęcia!

To ustawka Dintojry…. i każdy, kto w niej bierze udział staje się – za wszystkie poczynania i decyzje Dintojry – współodpowiedzialny!
Osobiście!!! Personalnie…. tak – jak osobiście wlecze się do lokali tzw wyborczych i oddaje swój głos na Morderców Polski.

To nie brak świadomości powstrzymuje Polaków przed udzialem! To właśnie świadomość, ze to nic innego tylko współudział w Zbrodni Likwidacji Polski i Likwidacji Narodu Polskiego! To świadoma i obywatelska odmowa w partycypacji w procesach samolikwidacji narodowej!

Proszę spojrzeć na historyczny wykres demograficznych zapaści Narodu Polskiego. Obecne lata konkurują tylko z mrokiem hitlerowskiej okupacji! We wszystkich aspektach demograficznej zapaści … czyli niskich urodzeń, wysokiego procentu nędzy, zastraszającej statystyki samobójstw i największej w calej historii Narodu Polskiego emigracji za chlebem!
Dotyczy to zarówno i głosujących … ale jeszcze i to o wiele bardziej bardziej kandydatów!

Udział zarówno czynny, ale i bierny legitymizuje Układ Przestępczy… i zwalnia go od odpowiedzialności zarówno cywilnej i karnej, jak i politycznej,,,,, uznając wszystkie poczynania Układu za legalne i politycznie, etycznie, i moralnie correct.

Oczywiście nawet 100% bojkot niczego nie zmieni…. Bo władza tego Układu nie z woli Narodu pochodzi`- ale z nadania Dintoiry …. i tego nie zmieni żaden wynik , żadnego głosowania. Głosuje się bowiem na dawno wybranych!

Natomiast akt odmowy usprawiedliwienia farsy … powoduje, że pełna odpowiedzialność spoczywa na uzurpatorach – na każdym jednym osobiście i personalnie bez względu na piastowane stanowiska i wielkość korzyści- jakie czerpią z exploatacji Narodu Polskiego….. i uświadamia im, że prędzej, czy poźniej Naród ich za to rozliczy… sprawiedliwie i surowo. Po raz pierwszy od 400 lat.. tak – aby pamiętały to pokolenia przez następne 400 lat.

Kiedys Jesie Ventura… tak Janko Janosz… słynny zapaśnik i gubernator stanu Minnesotta powiedział…. Jakie wybory????… wybory odbywają się podczas dopuszczenia kandydatów. Wsadźcie menie na kandydata.. a wygram wszystkie elekcje!

Roman Kafel
Dallas Texas 11 maja 2020

Źródło: Roma Kafel na FB, 11 maja 2020.

Tytuł pochodzi od redakcji PCO i jest fragmentem wypowiedzi Jessie Ventura podanej w powyższym tekście.

Ilustracja tytułowa: Jessie Ventura jako zapaśnik i gubernator stanu Minnesotta.
[Fot. za: EOnline.com] / wybór ilustracji wg.pco

*

Polish-Club-Online-PCO-logo-2
, 2020.05.12.