Włochy: Bill Gates pod trybunał stanu!


Włoska deputowana domaga się, by postawić B. Gatesa przed trybunałem stanu

Włoska polityk Sara Cunial wezwała na forum włoskiego parlamentu do postawienia Billa Gatesa przed trybunałem stanu za „mordowanie ludzi za pomocą szczepionek”.

Włoska polityk Sara Cunial oskarża Billa Gatesa i skorumpowany parlament o świadomie trucie ludzi za pomocą szczepionek.
Dla Sary Cunial jest to chyba najtrudniejsza interwencja w Parlamencie: w ciągu zaledwie 7 minut udaje jej się wymienić wszystkie osoby, które rządzą współczesnym światem, jak Bill Gates czy George Soros…Interwencja ta wzbudziła wściekłą reakcję dużej części parlamentu.

Cunial mówiła m.in.:

„Bill Gates w 2018 roku przepowiedział już pandemię, której symulację przeprowadzono  w październiku ubiegłego roku podczas wydarzenia Event 201”.

Dodała też:

„Wraz z przyjaciółmi w Davos i przez wiele dziesięcioleci angażował się w opracowanie planu wyludnienia i sprawowanie dyktatorskiej kontroli nad globalnymi politykami, mającymi na celu uzyskać przewagę nad rolnictwem, technologią i energią”.

Stwierdziła także:

„Mówi dosłownie w swojej deklaracji: 
Jeśli wykonamy dobrą robotę dzięki nowym szczepionkom, opiece zdrowotnej i zdrowiu reprodukcyjnemu, możemy  zmniejszyć liczbę ludności na świecie o 10–15%.[—] Tylko ludobójstwo może uratować świat.
Dzięki szczepionkom udało mu się wysterylizować miliony kobiet w Afryce i doprowadzić do epidemii polio, w której spowodował paraliż u pół miliona dzieci w Indiach, a do dziś dzięki szczepionkom Dtap powoduje więcej zgonów niż sama choroba”.

Poniższy film przedstawiający włoską polityk Sarę Cunial wzywającą na forum włoskiego parlamentu do postawienia Billa Gatesa przed trybunałem stanu został usunięty z YouTube. Internauci zamieścili go jednak ponownie:

[siedem minut]

Źródło: Dakowski.pl / PRAWY.pl , 19.05.2020.


Ilustracja tytułowa: Włoska polityk Sara Cunial wzywa na forum włoskiego parlamentu do postawienia Billa Gatesa przed trybunałem stanu. Fot. za YouTube.

*

Poglądy autorów publikowanych materiałów nie koniecznie muszą być zgodne ze stanowiskiem redakcji Polish Club Online.

2020.05.19.
Znalezione w sieci

Autor: Znalezione w sieci