Czy Nowakowi będzie żal za zieloną Ukrainą? …


Sławomir Nowak [ten od zegarka] po sukcesach w Polsce skorzystał z okazji, albo też został skierowany służbowo na zieloną Ukrainę. Jak się okazuje nie szukać tam przepióreczki swojej małej… – chociaż czort wie co Nowak robił po godzinach pracy, vide marszałek Sejmu III RP – ale jak podano oficjalnie został skierowany na szefa Ukrawtodoru, co zapewne przekłada się na odcinek naprawiania ukraińskiej gospodarki. Zdobyte doświadczenia w III RP jak widać zaprocentowały.

To co udało mu się nad Wisłą, nie wyszło ale na Ukrainie. Stepy to nie nadwiślańskie piaski….

Tusek to nie Joe… czego zapewne Nowak nie brał pod uwagę. I jak się okazało zapewne nie wszystko miał na zapleczu do końca poukładane.

Przy okazji ukraińskie służby zatrzymały asystentkę Nowaka. Można domniemać, że skoro u boku ministra była zatrudniona na pełny etat to była pełnoletnia.

Przy okazji zapudłowano płk. Dariusza Zawadkę, byłego dowódcę JW „GROM”.

No i aby im się w celi nie nudziło również gdańskiego przedsiębiorcę Jacka P. Jacuś to chyba zacny osobnik, bo w odróżnieniu do Nowaka i Zawadki pozostaje niejako anonimowy. Zapewne do czasu.

Jak ustalił portal Money.pl, Jacek P. prowadzi w Gdańsku firmę organizującą kursy dokształcające i doskonalące umiejętności zawodowe księgowych.

Co ciekawe, w październiku i listopadzie 2019 r. w Kartuzach oraz w Mielnie firma Jacka P. prowadziła dla policji szkolenia ze zwalczania przestępczości podatkowej, rozpoznawania nieprawidłowości oraz przestępstw na szkodę interesów finansowych UE – czytamy w money.

Poza tymi policjantami to pewnie przeszkolił wielu księgowych, przed którymi z dyplomami Jacka P. zapewne nie jedno biurko znalazło swojego wymarzonego urzędnika, szczególnie w ministerstwach …

Jak podano sytuacja jest rozwojowa, więc i czwartego do brydża się pewnie doczekają.

Pamiętacie Państwo Amber Gold? Ponieważ jedna tym razem aresztowania miały miejsce na wniosek służb ukraińskich, tak więc ….
Aczkolwiek scenariusz może być inny to jednak nie sądzę aby doborowej trojce coś złego się przytrafiło….

Więcej detali na RFM24.PL ….

Waldemar Glodek

Ilustracja tytułowa: Sławomir Nowak i Dariusz Zawadka. fot. Inter.

*

Polish-Club-Online-PCO-logo-2
, 2020.07.20.

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek