Czy rozumiesz skąd zamieszki i próba wywołania wojny domowej w USA?


Podczas gdy media głównego ścieku niestrudzenie pracują nad tym, by Donald Trump w oczach wyborców stał się błaznem, to w ciągu ostatnich tygodni prezydent USA podjął następujące działania:

👉Zapowiedział, że szczepionki będą wyłącznie dobrowolne, nieobowiązkowe. Wojsko zajmie się ich dystrybucją, sprawdzi laboratoryjnie czystość i rozprowadzi szczepionki.

👉Wypowiedział umowę Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) na zawsze i chce zbadania jej działalności. Wszczęto śledztwo w USA.
Anulowano ustawę HR 6666 Demokratów, znaną jako ustawa TRACE Covid -19, która była podstawą projektu Billa Gatesa – diagnozowania i śledzenia, który również został anulowany. Anulowano też projekt Billa Gates’a znany jako ID2020.

👉Otworzył platformę do skarg na media społecznościowe, aby zgłaszać cenzurę na Facebooku, Twitterze i YouTube. Wpływa masa skarg. Są dowody na bezprawną cenzurę.

👉Wstrzymał wdrażanie 5G w całym kraju.
Wydał nakaz ponownego otwarcia stanów dla obywateli: gubernatorzy, którzy odmówią ponownego otwarcia, zostaną pozwani do sądu federalnego.

👉Wykonał zlecenie na przejęcie przez Biały Dom wszystkich sieci elektrycznych: które obejmą serwery internetowe, systemy nadawcze, systemy elektroniczne. <Czerwona Flaga>. To niebawem da mu możliwość czasowego wyłączenia komunikacji, aby zdławić Deep State.

👉Wydał polecenie otwarcia miejsc kultu religijnego dla wszystkich obywateli „Essential Sevices”, bo niektórzy burmistrzowie nakładają kary za chodzenie do kościoła.

👉Wspiera Australię i 116 krajów, które przyłączyły się do śledztwa w sprawie Covid-19, pomimo kilku gróźb ze strony Chin o odmowie eksportu.

👉A to jeszcze nie koniec, bo standard oparty na złocie jest w przygotowaniu i mówi się o Nesara / Gesara. Ten człowiek ma jaja! 👍🏾😎

Czy teraz rozumiesz skąd te zamieszki i próba wywołania wojny domowej w USA? Donald Trump próbuje zwrócić ludziom wolność … na całym świecie. On walczy z niesprawiedliwością, obłudą, kłamstwem, lewactwem, pedofilią i mordowaniem niewinnych. Czy wyobrażasz sobie jakie siły zła, władza, korporacje i pieniądze stoją naprzeciwko jego urzędu i rządu? Iluminaci i masoneria to tylko szczyt góry lodowej wrogów ludzkości i Kościoła…

Jan Janko Kowalski

Źródło: Jan Janko Kowalski na FB, 7 sierpnia 2020.

Ilustracje tytułowa: Prezydent USA Donald Trump [fot. Evan Vucci / Associated Press, za: bostonglobe.com , 11.03.2020].


Polish-Club-Online-PCO-logo-2
, 2020.08.07.
Znalezione w sieci

Autor: Znalezione w sieci