III RP – trochę ponad 30 lat od „obalenia komunizmu”


Jest to mój opis o współczesnej Polsce „politycznej” zawarty w dwóch moich pismach na temat 40-lecia Solidarności (część I) i tworu żydowsko-komunistycznego zwanym III RP (część II) w oparciu o fakty z życia wzięte.
Do państwa wrażliwości i wiedzy należy ocena, czy cokolwiek rozminąłem się z prawdą ….

Marian Pawłowski
Kraków – Nowa Huta – os. Oświecenia 35
czerwiec 2020 r.

III RP – trochę ponad 30 lat od „obalenia komunizmu”

Trochę ponad 30 lat od „obalenia komunizmu” i mało kto z Polaków (może nie całe 5 %) zdaje sobie sprawę, że żyjemy nadal w żydo-komuniźmie, jako państwie przejściowym do Judeopoloni ?! (czy my Polacy wyjdziemy z tej matni – matrixa ?!!)

Jest to mój opis o współczesnej Polsce „politycznej” zawarty w dwóch moich pismach na temat 40-lecia Solidarności (część I) i tworu żydowsko-komunistycznego zwanym III RP (część II) w oparciu o fakty z życia wzięte
Do państwa inteligencji, wrażliwości i wiedzy należy ocena, czy cokolwiek rozminąłem się z prawdą i spostrzegawczością określaną przez Żydów i ich przydupasów jako „antysemityzm”, o który byłem już bezpodstawnie pomawiany i to karnie z Kod. Karnego w latach 2001 / 02 przez trzech panów K. hutasów prowokatorów z krakowskiej Huty (Władysław Kielian, Leszek Kochan i Jacek Korbas – i tu należy nieustannie ich pytać, ilu z nich ma związki, korzenie z Żydami, a który z nich współpracował (–je) z razwiedką ?!)), ale okazało się w Sądzie, że był to ich czysty wymysł prowokacyjny smutnych p…….ych semitników, coś w ramach prowokacji a’la SB, bo jak powiadał sam Mistrz Świata Szermierzy i Słowa (Adwokat) Ś.P. Ryszard Parulski i jego Uczeń Słowa i Wiedzy „Tajemnej” Mistrz Stanisław Michalkiewicz – …„antysemityzm” (a mieli zapewne na myśli Prawdę o żydostwie) – to piękna idea!!!… – i chyba mówili(-ą) prawdę – bo włos z głowy im nie spadł i nikt nie odważył się z powodu tego stwierdzenia i ich wypowiedzi ścigać w sposób bezpośredni i oficjalny.

Dlatego, gdyby ktoś czyniłby mi podobne zarzuty, to zapewniam nie robią one na mnie już żadnego wrażenia (tak samo jak na Pani Dr Ewie Kurek, i Panach St. Michalkiewiczu, G. Braunie, oraz Dr St. Krajskim), najwyżej współczucie i politowanie jak wyprano mózgi w tej dziedzinie wiedzy, tak dużej liczbie Polaków – powołajcie się tylko na tę wiedzę i czerpcie z niej Katolicy – chrześcijanie w temacie żydostwa i masonerii od Ks. Stanisława Wawrzyńca Staszica, Św. Sebastiana Pelczara i Św. Maksymiliana Kolbe – mojego Patrona Parafii Krak. NH – Mistrzejowice.

Również co do wiedzy o istnieniu tzw. żydokomuny w Polsce, to odsyłam Państwa do dwu autorytetów profesorów żydowskich, którzy twierdzą na ten temat; a mianowicie Paweł Śpiewak – który w swojej książce „Żydokomuna” powątpiewa, że coś takiego istnieje (-ło) i prof. Jan Hartman z Krakowa, który wierzy w ducha i ruch żydokomuny, któremu dał wyraz w swoim manifeście „My żydokomuna” (dostępny w Internecie) – i komu tu wierzyć ? – oczywiście, że Żydowi krakowskiemu, bo jest większym jajcarzem w tym temacie.

Aby mieć pewien dystans – punkt odniesienia do rzeczywistości jaką nam Polsce szykują państwa ościenne już prawie od 300-tu lat czyli Prusy-Niemcy i Rosja-komuniści-razwiedkowcy (bo wiedzą, że w pojedynkę nie dadzą nam rady, więc muszą kąsać jak watahy wilków grubą zwierzynę czyli Polskę napaściami-rozbiorami (I, II, III (XVIII wiek) , IV (1939 r.) i V rozbiór Polski od 1985 r. który pełznie nadal (opisał go dokładnie i dosadnie Henryk Pająk w kilku swoich Książkach).

Sami w pojedynkę nie dali by rady – dlatego wypuszczają jeszcze psy do nagonki – a klasycznymi przykładami są ci dwaj profesorowie wymienieni wcześniej, a także Georg Soros i np. Adaś Michnik – który wydaje gazetę żydowską, jak powiada następna artystka żydowska (Barbara Engelking mówi prawdę – gazeta żydowska) na filmiku YT – tylko 30 sekund – a tłumaczy całe ostatnie 30 lat manipulowania Polakami, a także jak powstają młodzi inteligentni inaczej z wielkich miast, którym wlewa się w mózgi bełkot żydowski z żydowskiej Gazety dla Polaków zwaną Wyborczą, a gdy żydowsko-masoński G. Soros dosypie jeszcze grosiwem, to są gotowi nawet tupać nogami w asfalt, ci piękni inaczej wielko-miasteczkowi, aż do odbicia sobie stópek.

Natomiast banda z pro komunistyczno-faszystowskiej Antify (coś takiego jak Sturmabteilung SA) – chyba ta dzicz jest do wynajęcia przez tych co dobrze zapłacą. Ciekawe kto zapłacił im w 2011 r. za udział w rozróbach wokół Marszu Niepodległości, skoro i służby polskie były również skłonne i gorliwe do atakowania pojedynczych uczestników Marszu w tym dniu – ładna ustawka i to sfilmowana aj-waj!!).

Adam Michnik, gen. Czesław Kiszczak i gen. Wojciech Jaruzelski. Konstruktorzy okrągłego stołu. Fot. Inter.

Teraz również łatwiej można zrozumieć A. Michnika tego żydowsko-dupokratycznego, medialnego ochroniarza bandytów komunistycznych, generałów z jego odzywką na YT filmik – „…odpiepszcie się od generała (-łów)…” (– …bo robię właśnie z nimi biznesy mojego życia – czyli właśnie żydowską gazetę wybiórczą dla Polaków… – dopisek w nawiasie mój) !!

Muszę więc powtórzyć tu cytat z mojej I części tegorocznego pisma (o 40-leciu Solidarności), przypisywane autorstwo rosyjskiej carycy Katarzynie II – ku przestrodze obecnym i następnym Pokoleniom Polaków – które to jej słowa są bardzo aktualne do dnia dzisiejszego i do czasu, dopóki nie pozbędziemy się tego plugastwa w życiu publicznym (tego plugastwa jawnego – a ile jest jeszcze niejawnego ?!!! to Boże miej nas w Opiece) – Lech Wałęsa – TW-SB „Bolek” co „wygrywał” regularnie w TOTO i całe ich TW-SB i WSI tabuny-zastępy w Solidarności łącznie z cacanym płemiełem TW SB „Karol” czyli J. Buzkiem (ten to brał sobie tysiące dolarów – 30-krotności zarobków za swoje akcje operacyjne na rzecz razwiedki). W komunizmie sprzedawał siebie i przyjaciół dla sowieckiej razwiedki, a teraz w dupokracji robi za geld od jewropejskiego komunizma – najważniejsze to dobrze się ustawić i wiedzieć kto, z której strony, aktualnie smaruje chleb – nieprawdaż?!! Ma 80 lat i dalej mu mało, albo ktoś ma jeszcze pikantniejsze jego kompmateriały, że będzie go szlajał i doił aż do śmierci, jak właśnie L. Wałęsę.

Jako komunistyczna agentura z PZPR-u występowali w osobach Jaruzelskie, Kwaśniewskie, Millery, Belki, Cimoszewicze, Oleksy, Rosati i żydowsko-komunistyczna agentura, co najmniej wpływu w osobach Boni, Michnik, Kuroń, Geremek, Balcerowicz, Rotweld, Modzelewski – czyli „nasi” byli wszędzie przy tworzeniu III RP – UB-ekistanu – Prl-u 2 i pół, a teraz w szczególności nasza czołowa obecna trójca nieprzenajświętrza kandydatów do fotela prezydenckiego ’20 r. lansowana przez amerykańsko-żydowskie lobby i służby oraz masonerię począwszy od Dudy poprzez Hołownie, aż po masona wysokiego stopnia Trzaskowskiego (dlatego musieli platformersi skorzystać z podmianki Błońskiej-Kidawy, na tego asa-przydupasa Sorosa i Grupy Bilderberg, który ma również w swoim programie demoralizację począwszy od naszych dzieci).

Dlatego zamieszczam cytat carycy Rosji Katarzyny II, jakże aktualny do powyżej wymienionego „polskiego” barachła;

„…Zepsujemy ich (Polaków) kultem prywaty, złodziejstwa, rozpusty, wszelaką demoralizacją i wiodącym ku niej alkoholem. Stworzymy tam nową oligarchię (socjalistyczno-dupokratyczną nawias mój), która będzie okradać własny naród, nie tylko z godności i siły, lecz po prostu ze wszystkiego, głosząc przy tym, że wszystko co czyni, czyni dla dobra ojczyzny i obywateli. Niższe szczeble tych krwiopijców będą uzależnione od wyższych w nierozerwalnej strukturze formalnej i nieformalnej piramidy (służby specjalne – masoneria – i obecnie żydostwo). Trzeba będzie starać się, by w piramidę wpasowany był każdy zdolny i inteligentny człowiek, by zechciwiał w niej i spodlał. Niedopasowywalnych szaleńców, nieuleczalnych fanatyków, nałogowych wichrzycieli i każdą inną wartościową jednostkę wyeliminujemy operacyjnie (patrz Anna Walentynowicz, J. i A. Gwiazdowie, Jerzy Kuczera, Franciszek Grabczyk, Andrzej Cyran, Robert Kaczmarek, Prof. M. Dakowski + tysiące innych którzy nie dali się złamać razwiedce).

I mogę też być ja w tym tak zacnym gronie – gdyż nie tknęła mnie żadna ręka razwiedki w stanie wojennym, choć byłem dość aktywnym na rzecz Solidarności. Dopiero operacyjnie zaczęto mnie rozpracowywać, gdy ujawniłem się w Komitecie Organizacyjnym –maj / czerwiec 1988 r. – ale to opis nie na tę publikację – brak miejsca – najpierw odwiedziny u mnie na przeszpiegi w domu (czerwiec 1988 r.) TW-SB – Leszka Maleszki – największego, najlepszego agenta-agregata SB w Małopolsce (zaczynał wprawkę, praktykować w SB przy sprawie mordu Staszka Pyjasa (1977 r.) – dobra szkoła – dobry „uniwersytet zdrady i zaprzaństwa” – szkoła wyższej jazdy i to bez trzymanki).

Następnie bezprawnie wyrzucano mnie z Solidarności w 1997 r. – i bezprawnie wyrzucano mnie z pracy w Hucie 2000 r. – dyscyplinarnie z art. 52 KP w 2000 r. (za gest związkowy na zebraniu związkowym – co opisał Redaktor Jerzy Pałosz – w artykule „Idealista ?” w sobotniej Gazecie Krakowskiej 16/17 XII 2000 r.)

Później prowokacyjne, podobne do SB-eckich akcje – trzech panów K (W. Kielian, L. Kochan i J. Korbas – wszyscy z S KRH krakowskiej Huty), próba zarzutów karnych smutnych panów wobec mnie w 2001 / 2002 r. o „antysemityzm” i inne prowokacje-akcje).

„…. Zadanie to jest wielkie Panin, lecz i efekty będą wielkie. Polska zniknie w samych Polakach! Wtedy właśnie, gdy będzie wydawało się im, że mają wolność. Ale ja tego nie doczekam Panin, zaczniemy jednak ten proces….
… Wiesz Panin dlaczego nienawidzę tego kraju? – Polski – bo ze zdrajców robili oni zawsze bohaterów….”

Dlatego należy przejść do istoty mojej tezy w tym piśmie, jak stajemy się powoli przerabiani my Polacy na Judopolonię (proces podobny do czegoś a’la bardzo powolne gotowanie żaby, by nie zorientowali się Polacy, że zostają „zagotowani” – ubezwłasnowolnieni i sprowadzeni do znanego powiedzonka – …wasie ulice – nnasie kamienice…– (poprzez totalne zadłużenie Państwa Polskiego) i jest to stara diabelska-żydowsko-masońska sztuczka – a większość Polaków myśli, że diabłów nie ma – chociaż bezmyślnie powtarzają formułkę przy różnych okazjach w Kościele – czy wyrzekasz się szatana – TAK ! – a po wyjściu z Kościoła zapominają o tym przyrzeczeniu).

I tak z kraju chrześcijańskiego-katolickiego jesteśmy wrabiani w kraj multi-kulti z tolerancją dla zboczeń i dewiacji (seksualnych, politycznych, ekonomicznych), czyli „państwem bezprawia i praw człowieka inaczej” (ale jak pójdziesz do „sądów” – to tych praw człowieka możesz nie zobaczyć uczciwy Polaku-Katoliku – bo tam obowiązuje na obecnym etapie tzw. zażydzenie prawa (moje ponad 20-letnie doświadczenie siedzenia w Sądach karnym, cywilnym, pracy i gospodarczym – te służby „wymiaru sprawiedliwości” – „prokuratorzy, sędziowie” ciężko pracują dla bezprawia i korupcji w tej III RP.

Wymienię tu tylko mojego „ulubionego” sędziego z Krakowa Roberta Tomczyka, który wobec moich zarzutów, że jest w zorganizowanej grupie przestępczej uciekł na „adwokata” – zobaczcie sobie jego dane w Internecie) – zażydznie czyli kto da więcej, tego prawo – w ramach …nadzwyczajnej kasty ludzi… (tu odsyłam w tym zagadnieniu do dzieła Wybitnego Polskiego Historiozofa Profesora Feliksa Konecznego – Cywilizacja Żydowska – o zażydzeniu prawa – ostatnio wznowione wydanie, ależ jakże nadal aktualne, po prawie 100-latach).

Punktem zwrotnym „upadku komunizmu” była wiedza generałów, a w największym stopniu najważniejszego przydupasa sowieckich-komunistów, czyli agenta TW „Wolski” razwiedki sowieckiej NKWD-KGB-GRU ukrywającego się pod nazwiskiem Wojciecha Jaruzelskiego, który to miał wiadomość (na początku 1985 r.) z „pierwszej gęby”, nowo wybranego I sekretarza sowieckiego Michaiła Gorbaczowa (marzec 1985 r.), jak również od jego oficerów prowadzących go, jako agenta „Wolskiego” przez KGB i GRU, że komunizm ledwo „diszit” i robi resztkami sił, oraz żeby nie liczył na sowiecką „pomoc” wobec jego zbrodni stanu wojennego (1981 r.) i mordu na Św. Księdzu Jerzym Popiełuszce (1984 r.) – określany jako „Mord założycielski III RP” już w kilku Książkach na ten temat, a wcześniej za czystki antysemickie w wojsku polskim 1967 / 1968 r. a także za Grudzień ’70 r. na Wybrzeżu (jako minister Obrony Narodowej od 1968 roku).

Doradzili spece ‚Wolskiemu” żeby najlepiej w ramach operacji coś a’la sowieckiego Trust przygotował sobie ucieczkę do przodu – koło ratunkowe dla jego dupy i jego towarzyszy z PZPR-u oraz razwiedki – a najlepiej by byli jako zorganizowana, zbrojna, grupa przestępcza nietykalni i stali się kapitalistami-właścicielami, zawładnęli majątkami które zagrabili po 1945 roku (taka pierestrojka-transormacja z bandytów, złodziei w właścicieli-ponów-chamów).

Po ponad roku „myślenia” (1984 / 85) wpadli na gienialny plan, że najlepszym wybawieniem z tych zbrodni przeciwko Polsce i Polakom, będzie ucieczka w opiekę grandziarzy żydowskich z zachodu (ile można zarobić ?! a ile stracić) oraz lokalnych polskich żydo-komunistów, oczywiście z coś a’la Broklyńską radą żydów-prawników – bo ci w ramach Holokaust Industry – przedsiębiorstwa Holokaust – są w stanie wyszlamować z ludzi i Państw każdy szmal), a którzy całą swoją duszą i ciałem nienawidzą Polaków-Katolików – bo to wynika z ich komunistycznych idei oraz żydowskiego Talmuda.

Po roku dumania i przygotowań wymyślili gienialną grę operacyjną poddania się w kondominium rusko-niemieckie pod żydowskim nadzorem (sformułowanie wymyślone chyba przez Grzegorza Brauna). W tym celu nacialnik-I sekretarz-płemieł-agent sowiecki herbu ŚlepoWRON, udał się we wrześniu 1985 r. do Nowego Jorku pod pretekstem wystąpienia na forum ONZ, a głównym jego celem było oddanie się w opiekę-pacht głównemu macherowi żydowskiemu i masonerii, czyli na owe czasy, Dawidowi Rockefellerowi, co było bardzo skrzętnie ukrywane do około 2015 r. i to była – jest skrywana najbardziej tajemnica III RP przed polską opinią publiczną.

O tych faktach dowiedziałem się właśnie gdzieś około tego roku 2015 z wystąpień pisarza, filmowca oraz teraz polityka Grzegorza Brauna. Fakty te również zostały potwierdzone później artykułami w różnych czasopismach oraz w książkach Krzysztofa Balińskiego 1) MSZ polskie czy antypolskie i 2) Ministerstwo spraw obcych (o zażydzeniu, obsady-etatów w polskim Ministerstwie spraw zagranicznych, jak po wojnie w UB – nadreprezentacja Żydów w kierownictwie – a teraz zmieniły się realia i zapotrzebowanie, żeby dorabiać Polakom za granicą gębę antysemitników i wyciągnąć od nich wielki geld, szmal, money, waliute).

O tym zdradzieckim wydarzeniu z 1985 r. – w połączeniu z ustawą amerykańską jUSt 447 mówił również w swoim Komentarzu Redaktor – Pisarz Witold Gadowski na You Tube (YT) pod tytułem Komentarz Tygodnia: 447 – czego nie dowiecie się przed wyborami gdzie zapowiada książkę z dość dokładnym opisem tego wydarzenia z przed ponad 30 lat.

Tak wygląda gra operacyjna żydowskich macherów masona-lichwiarza-grandziarza ze zbrodniarzami, a skutki tej „umowy” wychodzą dopiero teraz i „elitki polskie – ci co są przy władzy lub byli” nawet boją się mówić i o pakcie Rockefeller-Jaruzelski z 1985 r. jak i skutkach, następstwach tej zbrodniczej „umowy” czyli właśnie o ustawie jUSt 447 (gdzie w przypadku wobec Polski jest to najzwyklejsza kradzież-grabież zuchwała, w celu wrogiego przejęcia Państwa) – a sama umowa-deal ’85 r. jest najzwyklejszą zdradą stanu i winna być ujawniona, potępiona, unieważniona i ścigana z co najmniej dwóch artykułów Kodeksu Karnego i nieprzedawniona jako zbrodnia komunistyczna (ale „prokuratorzy” IPN porobili by się chyba w portki, gdyby przyszło im zmierzyć się z tym problemem – patrz mordy na Jaroszewiczach, Św. Jerzym Popiełuszce, sprawa mordu na Żydach – Jedwabińskiego i w Wiźnie, sprawa Stefana Michnika – same cymesy zaniechania za przyczyną wpływowych żydków aj-waj i ciemnej masy „prokuratorów” – nic nie widziałem i nic nie słyszałem.

Nie ma chyba również racji Pan Stanisław Michalkiewicz w swoich licznych felietonach i wypowiedziach, że szafa Lesiaka wyszła, ot tak sobie jako spontan żydowsko-komunistyczno-razwiedkowy. Takie rzeczy prigatowki i realizacji oddania Polski żydkom pod tę umowę z 1985 r. robiono w ważniejszych Regionach Polski już od końcówki roku ’85 – Warszawa „szafa Lesiaka”, Kraków – w ramach „Układu krakowskiego” sprawa Jerzego Kuczery (opis moje pierwsze pismo) i cała gra operacyjna ponad dwu letniego przygotowania do strajku (napomknąłem o ludziach i tym wydarzeniu w mojej 1 części) w Hucie kwiecień/maj 1988 r. – dokumenty tej operacji wziął sobie, a jakże „nasz” człowiek aj-waj i teraz historycy (histerycy) oraz „prokuratorzy” wiedzą o tym doskonale, ale strach się bać, by coś zbadać dokładnie i napisać – bo można w czapę pauczyć lub stracić pracę w ramach okrzyknięcia ich „antysemitami” – nieprawdaż ?!

Również razwiedka Krakówka przygotowywała w ramach akcji przyszłościowych gier operacyjnych inteligencji w polityce wywodzących się z krakowskich kręgów studenckich (może takich jak Paweł Graś – G. Hajdarowicz (spece od spotkań i knucia pod śmietnikami – Graś cień Tuska, oficer prowadzący (?!) a’la jak Wachowski – Wałęsę, ci faceci mają jedną, acz wielką słabość – pracy dla niemiaszków (np. za ciecia co się szkoli jako V kolumna u znacznego niemiaszki – czy to folksdojcze ?!!!) B. Sienkiewicz (spec od podpaleń budek ambasad i innymi jego „akcjami” też należałoby się również zainteresować), B. Klich (spec od wojskowych katastrof samolotów Mirosławiec – Smoleńsk – czy obowiązuje nadal wersja brzozy pancernej ?! – aj-waj), J. M. Rokita – niedoszły płemieł z Krakowa, czy wreszcie przewielebny J. Gowinek któremu było po drodze i z partią zdrady oraz zaprzaństwa czyli PO jak powiada Redaktor S. Michalkiewicz – i nikt nie protestował, że nie ma wykształcenia prawniczego na tym stanowisku Min. Sprawiedliwości ?! – aj-waj.

Nie wzgardził też PiS-iorami czyli żoliborską grupą rekonstrukcyjną Sanacji – socjalistów – bo pan Gowinek to taki rozgrywacz obrotowy na „prawicy”, który ma wiedzę, kiedy trzeba wstrzelić się w odpowiednim czasie do odpowiedniej grupy-partii – bo ci mają rację – którzy są przy władzy i korycie – a my z nimi (przedtem byli specjaliści od takich gier przytulania-przystawek tzw. ludowcy z PSL-u).

Wrocław – Układ wrocławski – opisany i omówiony (na YT) przez Grzegorza Brauna, a rozpoczęty wspólną śmiercią w wypadku samochodowym we wrześniu 1986 r. wysokiego rangą U-SB-eka Anatola Pierścionka i solidarnościowca Edwarda Majki, z nadmienieniem również w tym omówieniu o Grzesiu Schetynie jako oficerze WSI.

Gdańsk to grupa przygotowywana pod leberałów i platformersów z PO (tych zakładanych na 100 % przez razwiedkę) z przesłaniem;
Trzeba się na coś zdecydować. Bo tak, to tylko można wściec się!
Proszę, ja mogę być leberał, tylko wy (tajniacy dopisek mój) o tym mnie powiedzcie! – Janusz Szpotański.

No i stali się leberałami na rozkaz – Donald Tusk (o nim bardzo szeroko opisuje Wojciech Sumliński w swojej Książce „Niebezpieczne związki (z razwiedką dopisek mój) Donalda Tuska” – o której to książce, ten kasie be nie chce wiedzieć i nie chce słyszeć (bo prawda jednak boli). Ten rudy szczwany lis, o wilczych oczach powiedział niedawno do Jarosława Kaczyńskiego „…nie strasz, nie strasz – bo się ze..asz…” na co mu odpowiedział bardziej dosadnie i celnie St. Michalkiewicz felietonikiem na YouTube pt. Donald Tusk ma dobrą pamięć, ale chyba krótką, bo nie pamięta, jak sam się zes*ał w 2009 r. (przed razwiedką – a poszło o kasę i hazard ?!) cymes-aj-waj, filmik opis o tym jewropejskim grandziarzu-cwaniaczku z pod „żyrandola”warte wszystkich pieniędzy.

Jan Krzysztof Bielecki – płemieł (to ten co woził drzewo do lasu – czy z lasu – ciort go teraz znajet), Janusz Lewandowski (pierwszy milion trzeba ukraść – a sądy i tak nas ochronią), Aleksander Hall i cała pozostała plejada leberało-masonów.

Razwiedka tak bardzo ciężko pracowała w stanie wojennym i po 1985 r. że aż pobiła wówczas swoje rekordy w werbowaniu agentury (coś na około 100 000 zwerbowanych w swojej końcówce 1988-90, a w latach 70-dziesiątych było ich 30 000).

To wszystko co działo się od końcówki 1985 r. w tej sprawie dealu-interesu z komunistycznego na żydowski to była „ciężka” razwiedkowa robota rozpisana na poszczególne role w celu rozkradzenia majątku narodowego Polaków, gdzie poszczególni, pomniejsi „aktorzy”-wykonawcy mogli nawet nie wiedzieć ostatecznego celu (pożyteczni idioci) do czego to naprawdę prowadzi – coś na przykład taki jak Miecio Gil; CO – pracownik Huty „działacz” PZPR-u i Solidarności – prowokator w I Solidarności, pisz pan „dziennikarz”, a boi się opisać o sobie w PZPR-ze, I Solidarności i stanie wojennym, uczestnik magdalenki i okrągłego stoła, poseł z Krakowa opisany w mojej I części – a jego tłumaczący się ze swojej podejrzanej przeszłości artykuł to „Koniaczek z Kiszczakiem” – Dziennik Polski – luty 2009 r.).

O całości skutków mogli wówczas wiedzieć w Polsce generałowie Jaruzelski-Kiszczak (i ich ścisły, zamknięty krąg) oraz grono Dawida Rockefellera z takimi ludźmi jak żyd George Soros czyli lichwiarz, bankster który jest personą non grata w Izraelu i Wielkiej Brytanii za jego wybryki finansowo-ideowe. Również wyrugowano go z Węgier, z jego Uniwersytetem otwartym – który deprawuje i demoralizuje społeczeństwa chrześcijańskie (a dorabiać zaczął się już Soros, jako młodzieniec podczas II WŚ pracując w Judenratach, które współpracowały z hitlerowskimi-niemcami). Po tych jego przygodach młodzieńczych zaczął opowiadać, że jest BOGIEM na tym łez padole (ale jak długo jeszcze ? (ur. 1930 r.= 90lat), bo później to chyba może go czekać już tylko PIEKŁO).

Magdalenka. Kiszczak, Kaczynski, Ciosek, Geremek, Bujak, Kuroń, Wałęsa, Michnik i inni … w Magdalence omawiane było, że prawica nie ma prawa NIGDY dojść do władzy. Fot. Intwer.

Wzmacnianiem tego komunistyczno-żydowsko–razwiedkowego akordu-dagaworu-dealu były nagrania z alkoholowych żydowsko-komunistycznych imprezek-libacji nagrywanych w Magdalence 1988 r. (i ogrodach „rozkoszy” MSW), a medialnym przypieczętowaniem był krągły stół z masońska nazwany Round Table. Nagrania te były piękną sztuczką eSBecką w domyśle – …panowie tylko bez kawałów i wychylania się, bo mogą wycieknąć wszystkie wasze pikantniejsze komprmateriały – jak będziecie się coś stawiać okoniem i wybrzydzać nie po naszej myśli…”

Dalszym ciągiem tego dagaworu-dilowania komunistyczno-razwiedkowo-żydowskiego, był wybór komunistycznego bandyty W. Jaruzelskiego na płezydęta Polski (1989 r. – kolejny dagawor w ramach wasz płezydęnt „nasz” płemieł – i w ramach instruktarzu amerykańsko-żydowskiego ambasadora USA), co było niezłym plunięciem w gębę Polakom na „dobry początek” tej III RP (i później w ramach gier operacyjnych, gdy nie pasowała świnia do siodła, ładnie się zemszczono w ramach dalszego plucia na Polaków – co nie chcecie komunistycznego generała na prezydenta ? – no to macie jego agenta „Bolka”, a później dwie kadencje mojego agenta „Alka” i co mi zrobicie ?! – …złapał kozak Tatarzyna – a Tatarzyn za łeb trzyma …?!).

Żeby jednak przypieczętować ten sojusz komunistyczno-żydowski nastąpiło wpuszczenie przez Kiszczaka i jego ludzi na kilka miesięcy w 1990 r. Adasia Michnika i jego bandy do zasobów agentury polskiej z której zapewne korzystają do tej pory w ustawianiu „elit” pod ich żydowsko-razwiedkowe zapotrzebowanie, co ma skutek, że ekipa Kaczyński-Morawiecki tańczą jak im żydki zagrają (patrz ustawa o IPN-2018 r. – ustawa jUSt 447 – tolerowanie ekscesów żydowskich w Polsce i takich ludzi jak Lejb Fogelman i Jonny Daniels jako szare eminencje w Polsce – o których nie wie ponad 90% Polaków – a o których można dowiedzieć się w Internecie).

Przejawem trzymania za pyski – mordy zdradzieckie i tej obecnej ekipy jest wspólne spotkanie J. Kaczyńskiego i A. Dudy (około 2017 / 18 r.) oraz ogłoszenie, że nie ujawnią nazwisk z aneksu WSI, bo bardziej mają w poważaniu agenturę, niż swoje słowo przedwyborcze – wiarygodność i interes Polski (za dużo tej agentury przewerbowało się na stronę amerykańsko-żydowską, by ich teraz tak łatwo tracić aj-waj – patrz talibowie w Klewkach – Starych Kiejkutach gdzie CIA „przesłuchiwało” arabów-islamistów, a przewerbowana polska agentura na rzecz CIA stała na czatach i dostała w nagrodę pudła-siatki z zieloną sałatą (szmalem), by nikt nie dowiedział się o tym – dobre ? hłe-chłe aj-waj !).

Czy tak działa długofalowe ocieplanie wizerunku towarzysza generała który szedł na wojnę ze społeczeństwem Polskim ?! – to przypatrzcie się odcinkom na YT „towarzyszce panience” (znajoma twarz pobrzmiewa znajomo) z kilku stron – odcinków – a następnie komentarz – LESZEK ŻEBROWSKI: Wojciech Jaruzelski nie był bohaterem, choć tak go widzi chamokomuna.

Dalej to szło jak z płatka po myśli tych co sobie życzą rozgrabienia Polski i sprowadzenia nas do bezwolnych osobników z którymi można wszystko;

• Wymyślenie (1995-97) tak sprytne Konstytucji – głównie przez komunistów – by państwo było sparaliżowane i można było manewrować nim z tylnego siedzenia (tajne służby – deep state)

• Kompletne skompromitowanie agentów „solidarnościowców”, by władzę mogli przejąć byli komuniści, głównie agentura sowiecka, – najpierw Kwaśniewski na płezydęta, by mogli robić ustawki (Dochnal & CO) i bez przeszkód kraść w „majestacie prawa” PZU, Polskie-Huty-Stali itp. co właśnie się działo po 2001 r.

• Komuniści i ich agentura wprowadzili nas do Unii Europejskiej (2004) na szkodę Polski na setki miliardów jewro – że nawet ekonomiści boją się teraz policzyć, na jaką to było kwotę – a jeżeli znajdzie się odważny, to mogę mu podpowiedzieć, jak powinien to liczyć (zacznijcie od rolnictwa – to w ten sposób sprawdzę waszą wiarygodność – umiejących liczyć ??).

• W 2005 r. razwiedka była najpierw za tworzeniem PO-PIS-u ale później doszli do wniosku, żeby najpierw zgrać PO – i później PiS (na tym punkcie antagonizując społeczeństwo Polski – mając w odwodzie partię komunistycznych lewusów w nieustannej transformacji (by lewackiemu ludowi zdawało się bez przerwy, że idzie nowe). Tak osobno to porządzimy (razwiedka) jeszcze coś koło 20 lat – a tak, jako razem wystąpiłby PO-PiS, to mogło to być tylko 10 lat.

• W 2005 r. roku nastąpiła „era” Kaczyńskiego (Lecha), który tak się uwikłał z żydostwem, że musiał skończyć swojego żywota w „pięknej” katastrofie w Smoleńsku 2010 r. którą nawet boi się do tej pory wyjaśnić jego brat Jarosław (pięć lat zwodził, tumanił społeczeństwo – jak nie miał władzy – że dąży do prawdy – a gdy władzę osiągnął (2015 r.), to ta ochota dążenia do prawdy go odeszła – bo prawda może zaboleć Polaków, że wrogami są tylko ruskie – i mogło by się okazać, że maczali w tym swoje paluszki i ręce inni szatani (patrz coś a’la gen. Sikorski 1943 r.), którzy się nam Polakom przedstawiają teraz jako przyjaciele i sojusznicy – a prawda może być inna, tak jak w świetle tego zamachu – zbrodni – coś również a’la WORLD Trade Center – 2001 r.

Na zdj. Ewa Junczyk-Ziomecka, Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta, występująca w imieniu Prezydenta Lecha Kaczyńskiego na inauguracji loży BB w Warszawie. Fot. za http://blogmedia24.pl/node/13113

Pan Lech Kaczyński bardzo podkładał się żydowskim żądaniom, a mianowicie;

1. Przykładał swoją rączkę jako Minister Sprawiedliwości (MS) 2001 r. do zacierania Prawdy o Jedwabnym – co wyczytałem tylko w Dziennikach Polskich z 2001 r. (a pokazały się również inne opracowanie np. Pani Dr Ewy Kurek i W. Sumlińskiego).
– kwiecień 2001 r.– zgoda przedstawicieli władz Polski z rabinami na ekshumację ofiar pomordowanych Żydów w Jedwabnym,
– maj – naukowcy polscy w maju 2001 r. odnajdują pierwsze łuski z broni palnej niemieckiej na miejscu zbrodni jedwabińskiej,
– czerwiec 2001 r. Lech Kaczyński jako minister sprawiedliwości ogłasza koniec „ekshumacji”, bo to co on chciał wiedzieć to już wie, a wiedział, że szykuje się imprezka opluwczy Polaków na 11 lipca 2001 r. i nie należy – nie wolno jej zmieniać co do istoty zapotrzebowań propagandy żydowskiej,
– lipiec 2001 r. wielka feta – uroczystości z płezydętem RP (z żydowskim pochodzeniem – agentem SB Sztolzmanem ?!) i ogólne plucie, oskarżanie Polaków o ten mord i ciszej nad rolą w zbrodni hitlerowskiego Einsatzgruppen (tak jak teraz z badaniem hitlerowskiej identycznej egzekucji na Żydach w Wiźnie (12 km od Jedwabnego) z kilku dni wcześniej niż 11 VII ’41 r. – bo z końca czerwca 1941 r.)

Fot. za twitter.com.

2. Był otoczony zwolennikami powrotu (2006 r.) masońskiej organizacji żydowskiej B’nai B’rith, której głównym celem po powrocie do Polski było „uspokojenie” Radia Maryja i szlamowanie z kasy Polaków z urojonych-nienależnych roszczeń żydowskich. Jaką rolę odegrał w tym wyciszaniu Radia M. żyd z Mossadu Jonny Daniels – to mogli by powiedzieć coś więcej Ojcowie Redemptoryści – chyba, że jest to tajemnica handlowa – dealu aj-waj.

3. Lech Kaczyński Wystąpił w żydowskim Knesecie (2006 r. jest na YT), gdzie zapewniał, że nie ważne kto rządzi w III RP czy PiS czy PO, Żydom w Polsce nie stanie się „krzywda” – że ich interesy będą tu realizowane.

Lech Kaczyński, prezydent RP prezentuje podpisanie zrzeczenia się suwerenności przez Polskę na rzecz Unii Europejskiej. Lizbona, 9 października 2009 r. Fot. Inter.

4. Podpisał bezkrytycznie Traktat Lizboński (ograniczający suwerenność Polski) – zapewne go nie czytając (tak jak to robi większość parlamentarzystów polskich – nie czytają ustaw – co wyszło kilkakrotnie po przetestowaniu ich w parlamencie Przez Pana Grzegorza Brauna, co podsumował następnie pan St. Michalkiewicz „….zostawiamy najwyżej 100 rozgarniętych w Sejmie i połowę w Senacie, a reszta to niech się zajmie nie szkodzeniem Polsce…”. Gdyby Pan L. Kaczyński chciałby być w zgodzie z prawem i Dobrem Polski – to wysłałby te ~ 1000 stron Traktatu do Trybunału Konstytucyjnego, niech się oni wykażą, za co biorą kasę od Państwa Polskiego (tak zrobili Niemcy).

5. Zapewne rozzuchwaleni Żydzi widząc tę uległość Kaczyńskich, przystąpili do Lecha z ostrzejszymi naciskami w sprawie miliardowych roszczeń od Polaków, a że stawiał się zbyt „okoniem”, to stworzono konsorcjum do upieczenia wielu pieczeni, interesów – Ofiar na jednym ognisku-miejscu katastrofy samolotowej (politycy, generałowie – dostojnicy Kościelni – ELITA III RP) – w którym to miejscu później bardzo szybko zacierano ślady tak, żeby całe zastępy razwiedek, wszyscy byli zainteresowani tym zaciemnianiem śladów i wersji zbrodni – i dlatego musi tak wyglądać dochodzenie do „Prawdy” – jak wygląda obecnie. Ale Pan Antoni Macierewicz (na spisie podają również Izaak Singer) – co legendy głoszą, że go nikt nie dogoni i przegoni) podobno ma ogłosić wkrótce po wyborach 2020 r. wersję jego prawdy. Ja uznam ją za cokolwiek wiarygodną tylko wtedy, jak co najmniej kilka osób pójdzie siedzieć do pierdla i to nie w zawiasach tylko na dobrych kilka lat, za taki bandycki majstersztyk – bo jeśli nie to znaczy, że to następna lipa „badania”, inscenizacja dla gawiedzi ku zadowoleniu różnych razwiedek (coś a’la pancerna brzoza – aj-waj – tak toćno ! ) – mydlić oczy to już my wam – ale nie wy nam – dobrodzieje co wszystko czynicie, dla dobra ojczyzny i obywateli – aj-waj, czyli bardziej dla dobra ojczyzny górali z Syjonu.

Mija 30 lat naszej „niepodległości” i stajemy przed wyborami prezydenckimi – jak na początku III RP było w tej kwestii w wersji alternatywy stalinowskiej wybierajcie kogo chcecie, byle byłby to nasz pro-sowiecki człowiek (Jaruzelski – Wałęsa – Kwaśniewski – Komoruski). Teraz zasada jest ta sama, ale w wydaniu żydowsko – amerykańsko – masońskim – wybierajcie sobie pręzydęta kogo chcecie byleby był to nasz człowiek:

A. Endriu Duda – ilość haków na niego jest imponująca;
1) począwszy od powiązania jego rodziny z oficerem ukraińskiej UPA (o tym pisze Profesor UJ – i nikt nie zaprzecza ?! – czyż to nie dziwne i zastanawiające)
2) jego teść jest chyba Żydem i wygląda, na to że był TW – SB, czy ten hak mógł wywierać jakiś wpływ, naciski na A. Dudę ?!
3) Pracował w latach 90 dla Unii Wolności – czy mogło to mieć wpływ do przerzucenia go w ścisłe grono prezydenta Lecha Kaczyńskiego ?!
4 ) Czy był szkolony przez żydo-amerykanów, gdzieś na początku lat XXI wieku ?!
5) Miałem z tym panem kontakt III stopnia w Kościele Mistrzejowickim (spotkanie koniec zimy 2011 lub 12 r. ?! r.) i pytałem go dlaczego sprawa Zbrodni Smoleńskiej, nie jest jeszcze w Strasburgu (ekshumacje ofiar w Polsce) – powiedział mi, że nie wie dokładnie, jak prawo na ten temat stanowi (on doktor praw). Gdy został prezydentem to w 2016 r. stwierdzał, że te ekshumacje są oczywiście niezbędne (szybko się wyszkolił i posiadł niezbędną wiedzę – brawo ty za refleks – a zwłoki były już w stanie zaawansowanego rozkładu tkanek miękkich ??!!)
6) Pan A. Duda z panem J. Kaczyńskim wspólnie podjęli decyzję o nieujawnianiu agentury z aneksu WSI – na czyj rozkaz, czy może sami tak ambitnie wymyślili ?!
7) wspólnie z PiS-iorami podkładali się pod unieważnienie zapisów nowelizacji ustawy o IPN (ścigania karnego za obrażanie – podawania nieprawdy o „zbrodniach” popełnianych przez Polaków w czasie II WŚ.
8) wspólne mataczenie A. Dudy z PiS-iorami na temat ustawy anty 447 (zakaz rozkradania Polski w majestacie prawa prożydowskiego).

B. Szymon Hołownia nie ma co filozofować, kto go wyciągnął jak królika z kapelusza (żadnego dorobku politycznego – tylko medialny, z żadną partią nie jest związany) należy tylko oglądnąć kilka filmów na YT w temacie, z kim był i jest teraz związany oraz jaka masoneria i służby go finansują – a znacie, pamiętacie jego wcześniejszych protoplastów – Janusz Palikot ten specjalista od łykania małpek, świńskich ryjów i penisów oraz Rysio Petru ten od sześciu króli i ucieczki na Maderę z partyjną ukochaną ?!!;
Szymon Hołownia – kto za nim stoi?. „Niezależny” kandydat Hołownia (Stanisław Michalkiewicz), Szymon Hołownia – idealny prezydent na czas okupacji i inne filmiki oraz artykuły.

C. Rafał Trzaskowski – a o tym specu masonerii, spuszczania szamba na Polskę i zdechłych kóz – oglądnijcie sobie;
Dr Krajski – o Trzaskowskim w Klubie Bilderberga: Reprezentuje najgorszą część masonerii.
„Rafał Trzaskowski też jest słupem, tylko bardziej samodzielnym niż Kidawa”, „Kto za nim stoi?” oraz inne filmiki i artykuły

Tak że wybór jest „prosty” i musicie teraz wrócić do epoki, że wybieracie „mniejsze zło” – jak mawiał W. Jaruzelski, gdy zrobił nam stan wojenny (a cała ta III RP – to jedno „mniejsze zło”) czyli coś między dżumą – gangreną a cholerą – czyli wraca stare i od nowa prawie jak władza „ludowa” – a teraz dupokratyczna – fajna bo żydowsko – masońska – brawo wy „katolicy” kochający inaczej bo aj-waj !!

Marian Pawłowski
Email – [email protected]
Kraków – Nowa Huta – os. Oświecenia 35
sierpień 2020 r.

Materiał nadesłany przez autora

Zdjęci wykorzystane w tekście pochodzą ze zbiorów i publikacji internetowych.

Polish-Club-Online-PCO-logo-2
, 2020.08.28.
Materiały nadesłane

Autor: Materiały nadesłane